2024-07-19

Полтавська політехніка увійшла до міжнародного рейтингу європейських університетів QS World University Rankings: Europe 2025

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» другий рік поспіль входить до рейтингу найкращих європейських університетів QS World University Rankings: Europe 2025. У цьому рейтингу університет – єдиний ЗВО з Полтавської області.

За результатами оприлюдненого британською рейтинговою агенцією Quacquarelli Symonds щорічного рейтингу найкращих європейських університетів QS World University Rankings: Europe 2025 Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» другий рік поспіль посідає лідерські позиції, ставши єдиним університетом Полтавської області, який входить до даного рейтингу та гідно тримає рівень найкращих європейських університетів.

До загального рейтингу увійшли 684 університети із 42 країн-членів Ради Європи. З України до рейтингу увійшло лише 36(!) закладів вищої освіти, що представляють 18 областей нашої країни.

Полтавська політехніка посіла 28 позицію серед закладів вищої освіти України, представлених у європейському рейтингу, у східноєвропейській групі посідає 103 позицію, а в загальному рейтингу університетів з країн-членів Ради Європи увійшла в групу 601+.

Лідерські позиції Національного університету імені Юрія Кондратюка у престижних міжнародних рейтингах підтверджують високий статус університету на європейському рівні. Це є результатом колосальної роботи команди Полтавської політехніки, адже QS World University Rankings належить до одного з найавторитетніших рейтингів у сфері освіти. Він враховує цілу низку ключових показників: академічну репутацію, репутацію серед роботодавців, кількість цитувань наукових статей, співвідношення студентів до викладачів, співвідношення міжнародних викладачів та результати програм академічної мобільності.

Потужне міжнародне визнання університету серед провідних європейських закладів вищої освіти мотивує нашу команду до подальшого динамічного розвитку та результативності спільної діяльності, незважаючи на непрості виклики сьогодення.

Національний університет імені Юрія Кондратюка – інноваційний багатопрофільний класичний університет європейського рівня, у якому створені комфортні умови для всебічного розвитку інтелектуального, спортивного та творчого потенціалу сучасної молоді. Цього року університет також отримав найбільший обсяг держзамовлення.

Полтавська політехніка – університет №1 для вступників 2024 року!

Нагадаємо, раніше у консолідованому рейтингу ЗВО України 2024 політехніка визнана найкращим закладом вищої освіти Полтавщини, а за результатами рейтингу Scimago Institutions Rankings 2024 Полтавська політехніка посідає лідерські позиції серед університетів міста Полтави.