З 5 по 8 листопада в рамках наукових заходів відбувся SCIENTIFIC FEST у Музеї науки Національного центру «Мала академія наук України» у Полтавській політехніці, присвячений Всесвітньому дню науки в імʼя миру і розвитку.
У межах фесту, спрямованого на популяризацію науки та миротворчих ініціатив, який щорічно об’єднує тисячі науковців у всьому світі, на базі Музею науки НЦ «Мала академія наук України» у Полтавській політехніці пройшли різноманітні майстер-класи, інтерактивні лекції та змагання, що дозволили гостям університету не лише поглибити свої знання, але й випробувати їх на практиці.
До заходів долучилися учні 11-х класів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №38», Полтавського навчально-виховного комплексу №16, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №11», учні 5 та 9 класів Наукового ліцею №3, а також учні 9-11 класів Соколовобалківського закладу загальної середньої освіти та студенти коледжів тощо.
Учасники наукового фестивалю взяли участь у майстер-класі з робототехніки «ROBORACE», гейм-уроці «Відкриваємо математичні горизонти разом із Політехнікою: координати і вектори», мовній кав’ярні, майстер-класі із дикторської майстерності «Голос як бренд», майстер-класі з масажу і тейпування, майстер-класі «ECO мікроклімат приміщення», а також у вікторинах та змаганнях у Музеї науки. На завершення гості університету відвідали нову інтерактивну локацію університету – мультимедійний тир.
Фестиваль був доповнений науковими розвагами, які надали можливість усім охочим перевірити свої знання та випробувати свої навички у змаганнях. Інтерпретатори підготували різноманітні вікторини з питань природничих наук, технологій та загальних знань, а також інтелектуальні змагання з використанням експонатів музею.
Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко зустрівся з учнями, привітав зі Всесвітнім днем науки в імʼя миру і розвитку і вручив сертифікати, які підтверджують участь у SCIENTIFIC FEST.
Учасники отримали брендовані призи, які стали додатковим стимулом для розвитку цікавості до науки серед молоді.
Раніше за 100 днів роботи Музей науки переконав відвідувачів, що наука – це весело і цікаво, а за період своєї діяльності Музей науки прийняв понад 10 тисяч відвідувачів.
Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»