2024-04-25

Спортсмени політехніки стали переможцями ХІХ Універсіади Полтавщини з баскетболу 3х3 серед чоловіків

Спортсмени Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали переможцями XIX Універсіади Полтавщини з баскетболу 3х3 серед чоловіків. Команда Полтавської політехніки впевнено продемонструвала власну спортивну майстерність, за результатами змагань здобувши перше загальнокомандне місце.

Упродовж 23-24 квітня 2024 року на спортивній базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися змагання ХІХ Універсіади Полтавщини з баскетболу 3х3 серед закладів вищої освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації. Участь в змаганнях взяли чоловічі та жіночі команди з баскетболу закладів вищої освіти міста Полтава. Головний суддя змагань – президент Громадської організації «Полтавська обласна федерація баскетболу» Сергій Ломан.

За результатами змагань XIX Універсіади Полтавщини з баскетболу 3х3 серед чоловіків команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла І місце. Спортивна команда Полтавської політехніки продемонструвала свою спортивну майстерність та гідно виступила на змаганнях міського рівня.

На Універсіаді Полтавську політехніку представили:

• Валерій Кришталь, студент групи 104-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Владислав Яременко, студент групи 103-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Микола Бойчак, студент групи 302-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Володимир В’юницький, студент групи 302-ФМ Навчально-наукового інституту фінансів. економіки, управління та права.

Тренує команду старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат педагогічних наук, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики Руслан Жалій.

Вітаємо чемпіонів XIX Універсіади Полтавщини з баскетболу 3х3 серед чоловіків, бажаємо міцного здоров’я та наснаги для нових спортивних звершень!

Нещодавно спортсмени політехніки вибороли першість Чемпіонату Європи з гирьового спорту, а на базі Полтавської політехніки провели відкриті спортивні тренування серед ветеранів війни.