2024-04-21

Спортсмени політехніки вибороли першість Чемпіонату Європи з гирьового спорту

Збірна команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з гирьового спорту здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту «Championnat D'Europe Coupe & Grand Prix Open 2024». А студент групи 101-ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Артем Дуленко виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу з гирьового спорту.

У період з 17 по 20 квітня 2024 року в столиці Франції  відбулися змагання  Чемпіонату Європи з гирьового спорту «Championnat D'Europe Coupe & Grand Prix Open 2024», у яких взяли  участь  340  досвідчених  спортсменів  та спортсменок  з 17 країн світу.

Активними учасниками Чемпіонату стали спортсмени секції гирьового спорту – студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли першість, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Загалом   спортсмени  збірної  команди Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» майстерно виконали обрані вправи, продемонстрували відмінну  фізичну  підготовку  та  злагоджену роботу професійної команди. Варто відзначити, спортсмени Полтавської політехніки щорічно представляють Україну на міжнародній арені, піднімаючись у престижних  рейтингах кращих команд світу.

Переможцями та призерами Чемпіонату Європи з гирьового спорту «Championnat D'Europe Coupe & Grand Prix Open 2024» стали:

• Катерина Зуєва, студентка групи 102-ФС – 3 золотих медалі;
  • Єлизавета Мирна, студентка групи 301-ФС – 3 золотих  та 1 срібна медаль;
  • Антон Чуйко, студент групи 301-ФС – 2 золоті та 1 срібна медалі;
  • Олександр Свириденко, студент групи 301-ФС – 6 золотих та 1 срібна медаль;
  • Олександр Цибулько, студент групи 301-ФС – 2 золотих та 1 срібна медаль;
  •  Артем Дуленко, студент групи 101-ФС – 6 золотих та 1 срібна медаль.

Крім того, студент групи 101-ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки   Артем Дуленко виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу з гирьового спорту.

Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами та золотими, срібними і бронзовими медалями.

Спортивно обдаровану студентську молодь Полтавської політехніки тренують: заслужений тренер України, заслужений майстер спорту України з гирьового спорту  Олег  Коломієць,  заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Микола  Ткаченко, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, випускник факультету фізичної культури та спорту Ярослав  Сушко та  майстер спорту України, випускник факультету фізичної культури та спорту   Євгеній  Остапчук

Бажаємо переможцям та їхнім тренерам  міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, раніше  спортсмени політехніки стали срібними призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти, спортсмени політехніки стали призерами Всеукраїнського турніру з гирьового спорту «Переяславська осінь - 2023» та стали золотими призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів та дорослих.

Нещодавно на базі університету визначили переможців Відкритого Чемпіонату Полтавської області з козацького двобою.