2024-11-24

Студенти-філологи Полтавської політехніки взяли участь у Всеукраїнському форумі німецької молоді, що проходив у Карпатах

Студентки-перекладачки Полтавської політехніки Ольга Кушнірова та Анжела Величко відвідали Всеукраїнський форум німецької молоді, що проходив у Львівській області.

Студенти-філологи Полтавської політехніки взяли участь у Всеукраїнському форумі німецької молоді, що проходив у Карпатах

Студентки-перекладачки  факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ольга Кушнірова та Анжела Величко відвідали Всеукраїнський форум німецької молоді, що проходив 21-24 листопада у Львівській області.

Упродовж чотирьох днів учасники опановували актуальні аспекти управління проєктами. Цілеспрямована молодь обговорювала принципи фандрейзингу, впровадження цих принципів у повсякденне життя, аналізувала особливості міжособистісної комунікації та відшліфовувала лідерські навички.

Основною метою проведеного форуму стало надання учасникам нових знань з широкого кола тем, зокрема комунікації молоді у нових умовах, DIGITAL у молодіжній роботі, лідерства та менеджменту тощо. Також у рамках заходу відбувся семінар з фандрейзингу.

Задля закріплення нового матеріалу лекції були насичені різноманітними інтерактивами, а постійні обговорення допомогли зрозуміти обрані теми на високому рівні, аби згодом використати отримані навички на практиці.

Учасники активно працювали в групах над визначенням мети і завдань проєктів різного напрямку, виконували практичні вправи на комунікацію, що допомогло визначити зрозумілі засоби донесення інформації.

За словами учасниці Ольги Кушнірової, такі семінари важливі для особистісного зростання кожної людини, оскільки світ не стоїть на місці, а постійно змінюється та розвивається.

«Змінюються і підходи до уже відомих практик. Тому наразі є досить актуальними різні курси підвищення кваліфікації, зокрема і семінари з молодіжної роботи», — зазначила студентка групи 101-ФФ Полтавської політехніки Ольга Кушнірова.

Студентка групи 201-ФФ Анжела Величко зазначила, що такі проєкти мають практичну спрямованість, оскільки молодь під час живого спілкування отримує практичний досвід у різних сферах діяльності, зокрема з фандрейзингу, лідерства, психології тощо.

«Такий досвід надзвичайно корисний для молодих людей, оскільки це не лише про комунікацію між однодумцями, а це про новий досвід,  нові формати пошуку і передачі корисної та необхідної інформації, про нові тренди у різних галузях, про лідерство, міжкультурну комунікацію», — зазначила доктор філологічних наук, професорка кафедри германської філології та перекладу Полтавської політехніки Тетяна Кушнірова.

Отриманий досвід учасники семінару зможуть застосовувати на практиці, використовувати у подальшій діяльності. Висловлюємо подяку ГО «Полтавське товариство німців «Відергебурт» за надану можливість підвищення кваліфікації для студентів Полтавської політехніки.

Проєкт проводився за ініціативи Ради німців України та за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

Раніше четверо студенток Полтавської політехніки у Карпатах пройшли поглиблений курс з вивчення німецької мови.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»