2021-07-19

Студенти політехніки стали переможцями Відкритого турніру з кіберспорту «RectorsCyberCup‘21»

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» здобули переконливу перемогу на Відкритому турнірі з кіберспорту «RectorsCyberCup‘21», організованого університетом та громадською організацією «Poltava e-sports association» серед студентських команд полтавських закладів вищої освіти.

Студенти політехніки стали переможцями Відкритого турніру з кіберспорту  «RectorsCyberCup‘21»

Упродовж 14 – 17 липня на базі факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувались змагання Відкритого турніру з кіберспорту в дисципліні CS:GO «RectorsCyberCup‘21» серед студентів закладів вищої освіти міста. До участі у турнірі активно долучилося 30 спортсменів, які представляли шість студентських команд полтавських університетів.

Ініціаторами спортивної події вкотре виступили голова громадської організації «Полтавська кіберспортивна асоціація «Poltava e-sports association» Євгеній Щербаков та керівник відокремлених підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» та громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» в Полтавській області, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Відбірковий етап змагань проходив онлайн з 14 липня по 16 липня, а 17 липня відбулися найзапекліші спортивні протистояння під час фінальної частини змагань у спортивному корпусі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Члени високопрофесійної суддівської колегії визначили переможців і фіналістів турніру, які продемонстрували високі спортивні досягнення та отримали відмінні результати.

Враховуючи високий спортивний потенціал студентської молоді, відмінну матеріально-технічну базу Полтавської політехніки та створені максимально комфортні умови для тренувань, команда кіберспортсменів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» здобула впевнену перемогу та стала чемпіоном Відкритого турніру з кіберспорту в дисципліні CS:GO «RectorsCyberCup‘21».

Команда переможців «Pegasus» – Максим Говтвяниця, Богдан Моривець, Богдан Коба, Павло Гавриленко та Ілля Кудрявцев. На початку березня команда Полтавської політехніки вдруге перемогла на турнірі з кіберспорту «Poltava Cyber Cup’21», а наприкінці минулого року студентів - кіберспортсменів відзначили за вагомі особисті досягнення та перемогу в першому міському турнірі, проведеному університетом та благодійною громадською організацією «Захистимо майбутнє».

Фіналістами та призерами Відкритого турніру з кіберспорту «RectorsCyberCup‘21» також стали:

• команда «Zero» Полтавського державного аграрного університету;
  • команда «Blessed Squadron» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • команда «Pivo» Полтавського державного медичного університету.

Переможців та фіналістів турніру нагородили спортивними відзнаками, цінними подарунками та пам’ятними сувенірами від ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професора Володимира Онищенка. У церемонії нагородження кіберспортсменів взяли участь голова громадської організації «Полтавська кіберспортивна асоціація «Poltava e-sports association» Євгеній Щербаков, доктор педагогічних наук. в.о. декана факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко та науково – педагогічні працівники наймолодшого структурного підрозділу університету.

«Перемога спортсменів Полтавської політехніки вкотре засвідчує високий потенціал студентської молоді, невпинний динамічний рух спортивної еліти університету вперед! Виступивши з черговою спортивною ініціативою проведення турніру з кіберспорту серед студентів полтавських університетів, додатково сприяли популяризації та розвитку даного виду спорту на Полтавщині.

Командні перемоги та вагомі особисті звершення наших студентів зміцнюють лідерські позиції Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» серед закладів вищої освіти Полтавського регіону та України загалом, утверджують потужний розвиток студентського та учнівського спорту та посилюють спортивний потенціал сучасної молоді! Щиро поділяю спільну радість, бажаю невпинної життєвої енергії, вагомих спортивних здобутків та феєричних перемог!» – привітав ректор університету, керівник відокремлених підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» та громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» в Полтавській області Володимир Онищенко.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» продовжує активно підтримувати спортивні молодіжні ініціативи, зокрема, у травні став партнером Чемпіонату України з гирьового спорту.

Медіа–центр