2024-07-08

Студентка ФФКС Катерина Петренко стала володаркою комплекту нагород Чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон»

Студентка групи 501 -ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Катерина Петренко стала володаркою золотих та срібних нагород Чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих, молоді та юніорів «15th EDBF European Nations Dragon Boat Championships 2024». Спортсменка політехніки здобула 4 золотих та 3 срібних медалей на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

У період з 3 по 8 липня 2024 року в Рачіце (Чеська Республіка) відбувалися змагання Чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих, молоді та юніорів «15th EDBF European Nations Dragon Boat Championships 2024».

Студентка групи 501 - ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Катерина Петренко стала володаркою золотих та срібних нагород міжнародного спортивного турніру, здобувши 4 золотих та 3 срібних медалей на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів: