2021-08-06

Студентка політехніки стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу

Другокурсниця Дарія Головко здобула титул чемпіонки Європи серед юніорок з пауерліфтингу. В окремих вправах спортсменка виборола три медалі.

Студентка політехніки стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу

03-05.08.2021 у м. Плзень (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу.

Студентка групи 201-НГ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Дарія Головко виступила у складі збірної Україної і змагалась у ваговій категорії до 43 кг.

Три малих медалі студентка завоювала в окремих вправах:

• присідання: 1 місце (102.5 кг);
  • жим лежачи: 2 місце (47.5кг);
  • в тязі: 1 місце (105 кг).

Тренерка переможниці – заступник декана з освітньої та виховної роботи факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, викладачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, майстер спорту України міжнародного класу Оксана Гордієнко. Серед її вихованців чемпіонка світу з пауерліфтингу, випускниця факультету фізичної культури та спорту Дарія Бражник.

Пишаємося спортивними досягненнями і бажаємо чемпіонці нових спортивних звершень!

Медіа–центр