2023-02-14

Студентка Вікторія Мазняк стала бронзовою призеркою ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

13 лютого 2023 року на базі Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Студентка Полтавської політехніки Вікторія Мазняк стала бронзовою призеркою обласного етапу конкурсу, відмінно впоравшись з написанням тематичного твору – роздуму про людське милосердя.

13 лютого 2023 року на базі Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де відмінні знання рідної мови та літератури, різних розділів мовознавчої науки продемонстрували студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавського державного медичного університету, Полтавського державного аграрного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на конкурсі представили Назар Борута, студент групи 103-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, Вікторія Мазняк, студентка групи 101-ФІ факультету філології, психології та педагогіки, Яна Капустян, студентка групи 203-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки.

Бронзовою призеркою обласного етапу конкурсу стала студентка Вікторія Мазняк, студентка групи 101-ФІ факультету філології, психології та педагогіки, яка успішно виконала конкурсні завдання та написала твір-роздум на тему «Справжнє милосердя – це приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду».

На думку Вікторії, прикладом безкорисливого служіння людям, надання допомоги військовим підрозділам та внутрішньо переміщеним особам стала діяльність Волонтерського штабу університету, заснованого випускником, відомим реп – виконавцем Артемом Лоіком.  Маючи відкриту громадянську позицію, дівчина активно займається волонтерською діяльністю та пропагує серед студентської молоді цілеспрямованість, високу соціальну відповідальність. Переможницю підготувала кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Світлана Дорошенко.

«Незважаючи на запровадження воєнного стану, активна студентська молодь Полтавської політехніки продовжує активно брати участь у конкурсах, які популяризують рідну мову, національну культуру та формують шанобливе ставлення до історії власної держави. Перемога Вікторії стане ще одним потужним стимулом задля духовного та інтелектуального зростання, всебічного розвитку молодих українців. Не зупиняємось на досягнутому, творимо нову життєву сторінку та надихаємося прикладами колег! Україна понад усе!», - прокоментувала науковий керівник переможниці, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Світлана Дорошенко.

Щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника! Зичимо натхнення, життєвої енергії, нових вагомих здобутків та творчих успіхів!

Нагадаємо, студентка Яна Капустян стала призеркою ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Раніше магістрантка політехніки стала срібною призеркою наукового конкурсу, дослідивши співпрацю України та ЄС у сфері органічного сільського господарства,  випускник політехніки створив універсальний наземний дрон і виклав у вільний доступ програму для його модифікації.