2023-05-29

«Покоління сміливих»: у Полтавській політехніці відбудеться благодійний концерт на підтримку бійця ЗСУ

31 травня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у рамках проєкту «Покоління сміливих» відбудеться великий благодійний концерт на підтримку солдата штурмової роти «ОДІН» Миколи Іщенка. У програмі благодійного заходу - виступи відомих виконавців Артема Лоіка та BAKUNOVYCH, презентація картин студентів політехніки «Тут все пронизане любов'ю», різноманітні активності та інтерактиви.

Молодь Полтави продовжує тримати культурний фронт! Запрошуємо полтавців долучитися до молодіжного простору під назвою «Покоління сміливих», у рамках якого 31 травня о 17:00 на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться великий благодійний концерт на підтримку солдата штурмової роти «ОДІН» Миколи Іщенка.

У програмі благодійного заходу - виступи студентської молоді усіх університетів Полтави, виставка картин студентів Полтавської політехніки «Тут все пронизане любов'ю», презентація авторських фотосвітлин, об'єднаних темою «Покоління сміливих», конкурс веселих шаржів. Бажаючі матимуть змогу зробити пам’ятні світлини біля фотозони «Покоління сміливих», відвідати спортивні локації, повправлятися у набиванні м'яча та піднятті гирі на кількість підйомів, покататися на гіроскутерах та електросамокатах та поласувати різноманітними смаколиками.

На open – air сцені Полтавської політехніки виступлять особливі гості – засновник Волонтерського штабу Полтавської політехніки, президент Студентського парламенту, відомий реп - виконавець Артем Лоік та співак BAKUNOVYCH.

Відзначимо, захід має благодійну мету – всі зібрані кошти підуть на потреби солдата штурмової роти «ОДІН» Миколи Іщенка.

Долучайтеся та спільними зусиллями наближаймо нашу спільну Перемогу!

Нагадуємо, ProBASS & Hardi зіграли на благодійній студентській вечірці на підтримку ЗСУ.

Раніше рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» зіграв у політехніці благодійний концерт на підтримку ЗСУ.