2024-02-15

Учасники студентського клубу провели засідання, присвячене відзначенню найромантичнішого свята року

Науково-педагогічні працівники та студенти кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провели чергове засідання студентського клубу, присвячене відзначенню найромантичнішого свята року. Учасники обговорили особливості святкування Дня закоханих в різних країнах світу, підготували цікаві доповіді та поділилися власними традиціями відзначення.

Відзначимо, вже традиційно викладачі та студенти кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проводять різноманітні інтелектуальні активності, присвячені популяризації культурного та туристичного спадку різних країн світу та відзначенню найрізноманітніших свят.

Чергове засідання студентського клубу «Турист» викладачі та студентська молодь Полтавської політехніки одностайно присвятили відзначенню найромантичнішого свята року – Дня святого Валентина або Дня закоханих. До активної участі у запланованому дійстві долучилися студенти – першокурсники спеціальностей 242 Туризм та 292 Міжнародні економічні відносини, які підготували цікаві доповіді про витоки та історію виникнення свята, традиції відзначення Дня закоханих у різних країнах світу.

Зокрема, студент групи 101-ЕТд Денис Гайсин розповів про історію виникнення цього свята, а студентка групи 201-ЕТ Ірина Водолага презентувала цікавий виступ «Особливості святкування Дня всіх закоханих в різних країнах світу».

За словами учасників студентського клубу «Турист», обрана тематика засідання стала невипадковою, адже упродовж століть День святого Валентина став символом вираження любові та поваги до близьких.

Під час івенту молоді люди обмінялися валентинками, подарунками та побажали один одному здійснення мрій, благополуччя і процвітання у мирній, незалежній європейській державі. Кожен з учасників клубу поділився власними традиціями святкування найромантичнішого свята року.

Нагадаємо, раніше учасники клубу «Турист» університету присвятили чергове засідання національним стравам різних регіонів України, та відзначили Всесвітній день туризму гастрономічним туром-вікториною країнами світу.

Нещодавно актори Сучасного українського театру вперше на сцені університету зіграли благодійну виставу «За двома зайцями», творці айдентики «Мазепа-фесту» відкрили спільну виставку у Миргороді, а у Полтавській політехніці відкрилась персональна виставка відомого українського художника.