2023-01-24

Українці можуть пройти онлайн-курс про мінну безпеку

Українців запрошують пройти 25 -хвилинний онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!», який стане в нагоді кожному, хто перебуває на звільнених територіях або планує туди поїхати. Ведучий курсу, лідер музичного гурту ТНМК Олег Фагот Михайлюта поділиться кейсами правильного поводження з вибухонебезпечними предметами.

Українці можуть пройти онлайн-курс про мінну безпеку

Правила безпечної поведінки, про які йдеться в уроках, необхідно знати всім, хто проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.

Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта.

25-хвилинний курс передбачає перегляд п’яти коротких уроків, які порушують головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.

Фагот разом з експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим просто і доступно розповідають, якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії, як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.

Також слухачі курсу дізнаються, де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території та як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.

Записатися на курс можна за посиланням.

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», реалізованих Фондом Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DanChurchAid.

Раніше на порталі «Дія. Цифрова освіта» вийде серіал, що стане в нагоді внутрішньо переміщеним особам та шукачам роботи, відкрито доступ до грантових програм у сфері цифрової трансформації найрізноманітніших галузей, триває набір на стажування у польських університетах у рамках Нагороди імені Івана Виговського, оголошено нові конкурси за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» на 2023 рік.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»