2023-01-10

Ukraine Global Faculty: викладачів та студентів запрошують долучатися до міжнародної освітньої ініціативи

У листопаді 2022 року в Україні стартувала міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty (UGF). Студенти, аспіранти, викладачі, професіонали мають можливість безкоштовно відвідувати онлайн-лекції професорів провідних світових університетів, закордонних топ - експертів та підприємців.

Серед переваг UGF:

• 100% онлайн-формат;
  • доступ до архіву лекцій 24/7;
  • контент англійською з синхронним перекладом на українську;
  • широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
  • спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
  • можливість поставити питання лектору та познайомитися з колегами;
  • сертифікати про участь;
  • безкоштовний доступ для всіх учасників.

UGF реалізує фонд Василя Хмельницького K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України, охоплюючи основні галузі знань – мистецтво, гуманітарні/соціальні науки, бізнес, право, природничі науки, математика, інформаційні, комунікаційні технології (ІКТ), інженерія та комп'ютерні науки.

За перший місяць на платформі UGF зареєструвались понад 5 тис. учасників та майже 20 контриб’юторів зі Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Швеції, Німеччини. Понад 30 закладів вищої освіти України стали партнерами UGF. У Міністерстві освіти і науки України заохочують освітні заклади, освітян та здобувачів освіти приєднуватись до Ukraine Global Faculty.

Як студентам/аспірантам/викладачам узяти участь в UGF?

Зареєструйтесь на ugf.academy, натиснувши For Participants: SIGN IN

Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. Коли контриб’ютори оберуть дати лекцій, UGF повідомить вас.

Зайдіть у свій кабінет та беріть участь у лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англійську чи українську). Ставте питання лекторам у чаті, вони дадуть відповідь на найцікавіші.

Шукайте корисні лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).

Слідкуйте за нашими новинами на сайті та телеграм-каналі. Ми будемо повідомляти про нові лекції та контриб’юторів.

Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції – звертайтесь до UGF: info@ugf.academy.

Отримуйте сертифікати про участь у лекціях UGF (у 2023 році).

Нагадаємо, Полтавська політехніка приєдналася до міжнародного освітнього проєкту.

Раніше оголошено нові конкурси за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» на 2023 рік, а Гентський університет запрошує науковців стати учасниками академічної онлайн – програми «Academy4UA».

Медіа-центр