2022-08-04

«Вільна Наука»: створено платформу для популяризації української науки

З метою створення нових можливостей для українських науковців створено платформу «Вільна Наука». Читачі матимуть можливість ознайомитися з результатами досліджень українських вчених, а науковці можуть із легкістю розповідати про відкриття та публікувати релізи.

«Вільна Наука»: створено платформу для популяризації української науки

Для популяризації української науки створено платформу «Вільна Наука». Наукові інститути та установи можуть із легкістю розповідати про відкриття та публікувати релізи, а журналісти – підтримувати контакт із представниками наукових установ для розповсюдження новин серед громадськості.

Метою проєкту є створення нових можливостей для:

• учених (щодо популяризації результатів);
  • журналістів (щодо уточнення результатів і перевірки трактувань наукових доробків українських вчених);
  • українських і міжнародних інвесторів (для ознайомлення з практичними доробками вчених).

У межах платформи відкрита реєстрація для учених і журналістів. Читачі можуть знайомитися з контентом без попередньої реєстрації.

Раніше Полтавська політехніка стала найкращим багатопрофільним університетом на Полтавщині й лідирує серед полтавських ЗВО у рейтингу наукової діяльності.

Медіа-центр