2023-09-13

Юридична клініка Полтавської політехніки набула членства в Асоціації юридичних клінік України

25 серпня 2023 року Юридична клініка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» приєдналася до спільноти Асоціації юридичних клінік України. Під час Літнього з'їзду АЮКУ представники Юридичної клініки Полтавської політехніки представили амбітну програму діяльності, що передбачає підвищення якості правової допомоги та реалізацію соціально важливих проєктів.

Юридична клініка Полтавської політехніки набула членства в Асоціації юридичних клінік України

На Літньому з'їзді Асоціації юридичних клінік України, що відбувся 25 серпня 2023 року, до спільноти асоціації приєдналося вісім членів. Так Юридична клініка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» набула членства в асоціації.

Асоціація опікується покращенням якості юридичної освіти через виконання соціальної функції – надання безоплатної правової допомоги та підвищення рівня правової культури українського суспільства.

Під час з’їзду науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування ННІ фінансів, економіки, управління та права – проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Андрій Замахін та старший викладач Олександр Бєлянський, представили програму діяльності Юридичної клініки Полтавської політехніки, яка передбачає:

  • підвищення якості правової допомоги – прагнемо покращити доступність та якість правової допомоги для наших клієнтів, надаючи їм компетентну та професійну юридичну підтримку;
  • освітні ініціативи – спрямовуємо зусилля на підвищення юридичної грамотності громадян через проведення навчальних семінарів, майстер-класів та інших освітніх заходів;
  • співпрацю з іншими юридичними організаціями – плануємо активно співпрацювати з іншими юридичними клініками та організаціями, щоб об'єднувати зусилля в розв'язанні важливих юридичних питань;
  • соціально важливі проекти – клініка прагне приділити увагу соціально важливим питанням і здійснювати правовий захист для тих, хто найбільше потребує допомоги.

«Членство в АЮКУ допоможе Юридичній клініці Полтавської політехніки зробити істотний внесок у підвищення правової культури громадян, справедливості та розвиток громадського сектору. Разом ми зможемо надати більше правової підтримки громаді та громадянам України», – прокоментував старший викладач Олександр Бєлянський.

Нагадаємо, Полтавська політехніка підписала Меморандум про співпрацю з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, а студенти спеціальності 081 «Право» вивчають основи юридичної клінічної практики з досвідченими фахівцями.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»