2022-02-04

British Council пропонує 5 стипендіальних програм для молодих науковиць у сфері STEM

Британська Рада (British Council) оголосила про прийом заявок на участь у 5 стипендіальних програмах для жінок, які мають вищу освіту в сфері науки, технологій, інженерії або математики (STEM), зацікавлених у подальшому розвитку чи професійно реалізованих за даним напрямком, для навчання на магістерській програмі в Університеті Глазго.

Програма має на меті підтримати жінок і дівчат у STEM, а також надихнути їх на подальше навчання та професійний розвиток у сферах STEM.

Цьогоріч Університет Глазго надає 5 стипендій для молодих науковиць на навчання у 2022-2023 академічному році на магістерських програмах природничих наук:

• «Управління екологічними ризиками»;
  • «Управління медичними послугами»;
  • «Психологічні науки»;
  • «Громадське здоров ‘я»;
  • «Стала енергетика»;
  • «Стале управління водними ресурсами».

Терміни подачі заявок відрізняються для різних курсів, варіюються від 14 лютого до 10 квітня 2022 року. Будь ласка, уважно уточнюйте терміни за кожним напрямком, на який ви плануєте подавати документи, щоб уникнути розчарування.

Стипендія покриває усі матеріальні витрати, пов’язані з навчанням та проживанням. До  переліку необхідних витрат входить:

• вартість навчання;
  • щомісячна стипендія у розмірі  £  1 116 на житло та проживання;
  • транспортні витрати, витрати на освітні матеріали.

Деталі, відкриті стипендіальні програми, вимоги до кандидаток та як подати заявку  можна дізнатися за  посиланням.

За додатковою інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків (ауд.211 Ц), e-mail: interoffice@nupp.edu.ua.

Нагадуємо, оголошено набір на англомовну програму обміну для студентів IT-спеціальностей у Франції,  відкрито конкурс на отримання стипендії на навчання у Польщі, студентів запрошують на змагання з віртуального будівництва, студенти-контрактники можуть виграти ґрант на оплату навчання, а також триває  прийом заявок студентів і молодих науковців до Літньої школи Енергетичного співтовариства 2022.

Медіа-центр