2023-10-09

Черлідери Полтавської політехніки стали золотими та срібними призерами Відкритого чемпіонату міста Полтави

Студенти Полтавської політехніки успішно виступили на змаганнях Відкритого чемпіонату міста Полтави з черлідингу, виборовши золоті та срібні нагороди у номінаціях «хіп – хоп команда», «хіп – хоп квартет», «хіп – хоп дует», «джаз – команда», «джаз – квартет», «джаз – соло», «данс – квартет» та «груповий стант». Спортсменка Анастасія Голуб стала кандидаткою у майстри спорту України з черліденгу.

Упродовж 7-8 жовтня 2023 року відбулися змагання Відкритого чемпіонату міста Полтави з черліденгу, де досвідчені спортсмени змагалися за першість та путівки на Кубок України з черлідингу, що відбудеться 2 – 3 грудня у місті Львові.

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» продемонстрували високий рівень майстерності та здобули золоті та срібні нагороди:

• І місце – у номінації «данс-квартет» (Анастасія Голуб (група 201-ФС), Ксенія Звагольська ( група 102-ФС);
  • ІІ місце – у номінації «груповий стант» (Данило Марін (група 301-ФС).

Під час урочистого параду відкриття студентка групи 201-ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Анастасія Голуб одержала посвідчення кандидата у майстри спорту України з черліденгу.

Тренує спортсменів майстер спорту України з черліденгу, кандидатка наук з фізичного виховання та спорту, доцентка Тетяна Синиця.

Вітаємо переможців та їхню тренерку з черговими спортивними досягненнями! Пишаємося та зичимо нових звершень у підкоренні спортивного Олімпу!

Нагадаємо, черлідерки Полтавської політехніки успішно дебютували на Чемпіонаті Європи, що відбувся в Італії.

Нещодавно у пам’ять про Євгена «Малі» Браха на базі політехніки відбувся обласний фізкультурно-оздоровчий захід, студенти політехніки виграли Чемпіонат світу з футболу серед спортсменів з вадами слуху, а студент Полтавської політехніки Михайло Сердюк став чемпіоном світу з таїландського боксу.