Адміністрація Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» всіляко сприяє створенню комфортних умов для внутрішньо переміщених осіб. Нещодавно благодійники передали ковдри для гуртожитків, де мешкають переселенці, а університет організував прийом фахівців органів соцзахисту для ВПО. Нині започаткована співпраця з World Central Kitchen – найбільшою у світі організацією, яка допомагає харчуванням людям, постраждалим від війн, стихійних лих, пандемій та у інших складних ситуаціях, заснована шеф-кухарем знаменитостей Хосе Андресом. Він понад 10 років годує людей у гарячих точках.
З першого дня війни WCK працювала на кордоні України та Польщі для допомоги біженцям, готуючи понад 200 тисяч порцій їжі на добу. Зараз діяльність масштабована на кілька областей і у Полтаві приготуванням їжі займається виробник натуральних продуктів. Волонтери з Республіканського (Громадянського) штабу солідарності організували партнерство, допомагають у роботі з людьми, які постраждали від війни і потребують підтримки і забезпечують логістику якісного харчування.
«Від самого початку повномасштабної війни на своєму виробництві, власними силами та коштом готуємо гарячі обіди для тероборони, армії, волонтерів і, зараз уже, – для вимушених переселенців також. Щодня готуємо порції по-домашньому смачних та свіжих, гарячих страв. Це обов'язково перше – борщ, чи супи. Друге – каша чи картопля, у будь-якому випадку з м'ясом. Усі інгредієнти свіжі, закуповуються щодня у місцевих виробників. Завдяки фінансовій підтримці WCK вдалося збільшити кількість порцій і, відповідно, ще більше допомагати людям, які потребують безкоштовного харчування. Спільними зусиллями можна долати будь-які перешкоди!» – прокоментували в компанії «Віталфуд» (виробники натурального морозива ТМ «Вітал», «Скандал» та напівфабрикатів «Гуд Шеф»).
Нагадаємо, бізнес-партнери Полтавської політехніки надають гуманітарну допомогу, а в університеті з перших днів війни було організовано безкоштовне гаряче харчування для мешканців студмістечка, а згодом і переселенців.
Медіа-центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»