2024-09-18

Команда Полтавської політехніки стала переможницею Кубку України з пляжного футболу серед жіночих команд ЗВО

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» здобула золотий кубок на змаганнях Кубку України з пляжного футболу серед жіночих команд закладів вищої освіти. Спортсменки Полтавської політехніки продемонстрували високі результати, здобувши переконливу перемогу серед шести команд-учасниць.

У період з 9 по 12 вересня 2024 року в місті Києві на «Гідропарк -Арені» тривали змагання Кубку України з пляжного футболу серед жіночих команд закладів вищої освіти. Спортивна подія всеукраїнського рівня, організована Українською асоціацією учнівського та університетського футболу, відбувалася за всебічної підтримки та сприяння Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

Другий рік поспіль команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла найвищу сходинку п’єдесталу, здобувши золотий кубок України з пляжного футболу серед жіночих команд закладів вищої освіти, продемонструвавши високі спортивні здібності, відмінну фізичну форму та злагоджену командну гру на майданчику. Спортсменки Полтавської політехніки стали найкращими, здолавши у напруженому поєдинку з рахунком 8:2 жіночу команду Сумського державного університету.

На Кубку України з пляжного футболу серед жіночих команд закладів вищої освіти команду Полтавської політехніки представляли:

• Хруль Оксана, студентка групи 301-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Передерій Юлія, студентка групи 301-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Федоренко Ангеліна, студентка групи 301-ФР факультету фізичної культури та спорту;
  • Турчак Таміла, студентка групи 303-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Штанько Дінара, студентка 303-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки.

Вітаємо володарів золотого кубку України з пляжного футболу, пишаємося спортивними здобутками та бажаємо нових феєричних перемог!

Нагадаємо, раніше команда Полтавської політехніки з волейболу виборола першість Відкритого Кубку міста Полтави, збірна команда політехніки стала срібною призеркою ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти, а команда науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки зі спортивного більярду вдруге визнана найкращою серед ЗВО України.

Раніше магістрантка політехніки Катерина Петренко стала чемпіонкою світу з веслування на човнах «Дракон».