2022-08-26

Науковиця ННІ фінансів, економіки, управління та права пройшла інтенсив для молодих вчених

Науковиця Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор філософії, доцентка кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Ірина Левченко пройшла навчання у Літній школі молодого науковця 3.0, організованій Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Упродовж 15-19 серпня 2022 року при Раді молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України проходили  заняття у рамках Літньої школи молодого науковця 3.0. Через воєнний стан та ведення активних бойових дій на території України масштабна наукова подія проходила в онлайн-форматі на платформі Zoom, робочою мовою була українська. Учасниками проекту стали ініціативні молоді науковці з різних наукових та освітніх установ України. Координаторкою проєкту виступила Катерина Бібікова, к.с–г.н., асоційований член Ради молодих учених  при Міністерстві освіти і науки України. У роботі Школи взяли участь 45 слухачів з різних регіонів України.

Науковиця Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор філософії, доцентка кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Ірина Левченко стала активною учасницею Школи та отримала сертифікат про успішне завершення навчання.

У рамках Літньої школи молодого науковця 3.0 молоді вчені отримували консультативну допомогу, дізнавались про підвищення якості наукових досліджень, можливості професійного зростання та ефективної підготовки конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

Програма Літньої школи молодого науковця 3.0 складалася з двох частин:

• теоретичних лекцій, що забезпечують передумови для формування необхідної бази знань, навичок та професійної компетентності;
  • практичної частини – бази завдань, націлених на закріплення результатів та допоможуть сформувати особливий індивідуальний професійний портрет учасника Школи.

Робота «Літньої школи молодого науковця 3.0» проходила за таким графіком:

15 серпня 2022 року

16:00 – урочисте відкриття Школи, знайомство учасників та команди Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Презентація учасників.

16:15 – 18:30 – практична лекція «Індустрія 5.0 та наука. Оголошення ери інтелектуальної наукової авторизації», лекторка – Марина Хмара.

18:30 – 19:00 – «Робота над особистим розвитком», фасилітаторка – Олеся Ващук, доктор юридичних наук, професор, голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

16 серпня 2022 року

16:00 – 18:30 – онлайн-лекція «Сучасні виклики молодих вчених України (на прикладі фізичної культури та спорту»), лектор – Ярослав Галан.

18:30 – 19.00 – «Робота над особистим розвитком», фасилітаторка – Олеся Ващук, доктор юридичних наук, професор, голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

17 серпня 2022 року

16:00 – 18:30 – онлайн-лекція «Пошук джерел фінансування та формування грантових заявок», лектор – Андрій Хорольський.

18:30 – 19:00 – «Робота над особистим розвитком», фасилітаторка – Олеся Ващук, доктор юридичних  наук, професор, голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

18 серпня 2022 року

16:00 – 18:30 – онлайн-лекція «Відкрита наука: перспективи для українських молодих вчених», лектор – Олександр Березко.

19 серпня 2022 року

16:00 – 18:30 – онлайн-лекція «Роль комунікації в сфері діяльності молодих учених», лектор – Володимир Стефінін.

23 серпня відбулося урочисте закриття та підведення підсумків роботи Школи. За результатами проєкту учасники отримали сертифікати про участь у «Літній школі молодого науковця 3.0».

Олеся Ващук, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України привітала учасників з успішним завершенням тижневого інтенсиву та подякувала за активну участь й мотивацію кожного щодо прагнення до нових знань та необхідних компетентностей, необхідних для сучасного молодого вченого.

За словами учасниці проєкту, доктора філософії, доцентки кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ірини Левченко, досвід відвідування наукових заходів, організованих Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, неодмінно стає в нагоді у повсякденній професійній та науково-дослідницькій діяльності.

«Особисто для мене отримані теоретичні знання та практичні навички особливо потрібні зараз, під час повномасштабної війни на території України, адже саме українська наука та освіта стають рушійними силами відбудови та відродження країни, підтримки її соціально-економічної, освітньої та культурної стабільності. Упродовж насиченого яскравими науковими подіями тижня учасники Літньої школи відвідали п’ять онлайн-лекцій від провідних науковців країни, спрямованих на внутрішній розвиток та покращення комунікацій молодого науковця. Цікавими та пізнавальними стали домашні завдання, заняття були інформаційно насиченими та наповненими новими знання, позитивними емоціями, жвавими дискусіями та спілкуванням з однодумцями. Здобуті знання планую використовувати у найближчому майбутньому», – розповіла науковця.

Нагадаємо, науковиця політехніки успішно захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії.

Раніше науково-педагогічний колектив Полтавської політехніки взяв участь у міжнародній педагогічній науково-практичній конференції, голова Ради молодих учених факультету філології, психології та педагогіки стала учасницею «Весняної школи молодого науковця 2.0», а науковців запрошують на Першу міжнародну конференцію «Відкрита наука та інновації в Україні 2022».

Медіа-центр