2024-01-08

Науковиця політехніки розробила навчально-методичний посібник для викладачів іноземної мови

Кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тетяна Король представила власний навчально-методичний посібник «Translation Kit 4T(Teachers)» для викладачів іноземної мови у рамках проєкту «Professional Development for Instructors of Pre-service Teachers».

27 грудня 2023 року на базі кафедрі  загального мовознавства та іноземних мов факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська  політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся цікавий практико орієнтований професійний івент – учасники проєкту «Professional Development for Instructors of Pre-service Teachers» (TESOL Faculty United for Ukraine) презентували власні науково-методичні напрацювання у сфері викладання іноземних мов.

Масштабна науково-освітня подія обʼєднала під егідою Сhildhood Education International (Centre for Professional Learning), Hunter College, City University of New York та RELO at US Embassy in Ukraine 30 провідних фахівців з методики навчання англійської мови з усіх куточків України у прагненні вдосконалити навички підготовки вітчизняних вчителів англійської мови.

Варто відзначити, що  результатом активної творчої співпраці  когорти науковців стало видання посібників, монографій та практичних напрацювань за рахунок грантових коштів.

Кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тетяна Король стала авторкою навчально-методичного посібника  «Translation Kit 4T(Teachers)» для викладачів іноземної мови.

У рамках науково-освітнього партнерства друком також буде видана колективна монографія «Digital Technologies for Teaching English as a Foreign/Second Language», підготовлена спільними зусиллями науковиць Ірини Школи, Богдани Салюк (Бердянський державний педагогічний університет), Наталії Антоненко (Рівненський державний гуманітарний університет), Тетяни Коноваленко (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького), Наталії Прокопчук (Житомирський державний університет імені Івана Франка), Ганни Подосиннікової  (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка), Марини Шевченко (Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет») і Тетяни Король (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»).

Науково-педагогічну та освітянську спільноту порадує видання ще однієї навчально-методичної «родзинки» – посібника «4 Elements in the ESL/EFL Classroom: a Teacher’s handbook of Activities». Автори посібника – Ірина Школа, Богдана Салюк з Бердянського державного педагогічного університету та Марина Шевченко, яка представляє Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет».

Нагадаємо, у рамках міжнародного проєкту «TESOL Faculty United for Ukraine»  науковиця Полтавської політехніки Тетяна Король провела майстер-клас «Командне викладання з майбутніми вчителями англійської мови: створення умов для позитивного досвіду навчання й оцінювання в контексті соціально-емоційної парадигми навчання».

Нещодавно науковиці політехніки поділилися з румунськими партнерами ефективними кейсами викладання в умовах пандемії та воєнного стану.

Раніше професорка-філолог взяла участь у міжнародному проєкті сучасних методик вивчення німецької мови, а науковиця Лондонського університету-партнера поділилася ефективними професійними кейсами з молоддю та викладачами політехніки.