2024-09-23

Першокурсник ФФКС став бронзовим призером Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

Студент факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Володимир Щербань став бронзовим призером Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА, змагаючись за першість у ваговій категорії до 120,2 кг серед спортсменів вікової категорії U18.

У період з 5 по 11 серпня 2024 року у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі відбувалися змагання Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

На легендарній Mubadala Arena y Zayed Sports City зібралося 700 спортсменів з 47 країн світу. Збірна команда України була представлена 83 спортсменами, які продемонстрували відмінну фізичну форму, сильний спортивний дух та витривалість.

Студент групи 102-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Щербань став бронзовим призером Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА, виборовши почесну нагороду у ваговій категорії до 120,2 кг серед спортсменів вікової категорії U18.

Четвертий рік поспіль збірна команда України зі змішаних єдиноборств ММА стала найкращою збірною світу, посівши перше призове місце в командному заліку. У скарбничці українських спортсменів - 33 медалі, серед яких 8 золотих, 10 срібних та 15 бронзових нагород.

Щиро вітаємо бронзового призера з феєричною перемогою, пишаємося і зичимо нових вагомих звершень у підкоренні спортивних вершин!

Нещодавно команда Полтавської політехніки стала переможницею Кубку України з пляжного футболу серед жіночих команд ЗВО, магістрантка політехніки Катерина Петренко стала чемпіонкою світу з веслування на човнах «Дракон», а студентка ФФКС Руслана Симоненко стала чемпіонкою світу з армреслінгу.