2022-05-13

Пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» виступив на сцені політехніки для тимчасово переміщених осіб

У Центрі культури і студентської творчості Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся концерт Пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» для тимчасово переміщених осіб, які проживають у гуртожитках університету. Колектив університету також відвідав виступ і віддячував артистів оваціями.

12 травня на головній сцені Полтавської політехніки виступили артисти Полтавської обласної філармонії, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава». Захід відвідали українці, які були вимушені покинути свої домівки та зараз проживають у студмістечку політехніки. Концерт вела заслужена артистка України Наталія Іванченко.

«Полтавські митці продовжують підтримувати захисників і переселенців, даруючи свої виступи. Наші пісні і танці прекрасні, самобутні, їх енергетика неймовірна! Дякуємо за це свято української культури! Слава Україні!» – подякував ректор Володимир Онищенко.

Під час концерту балет пісенно-танцювального ансамблю продемонстрував свої хореографічні номери, а хоровий оркестр запалив серця глядачів виконанням народних творів: «Полтавська похідна», «Ходить вітер по степах», «Молитва за воїна», «Сорочинський ярмарок» (заслужена артистка України Наталія Іванченко), «Полтавські галушки», «Ой, мамця моя», «Курка-чубатурка», «Гай зелененький», «Я ж тебе жінко не лаю», «Дорога спадщина» (заслужена артистка України Валентина Колісник), «Марієчка», «У коморі гроші», «Попурі». Хормейстер ансамблю – заслужений діяч мистецтв Україн Лариса Бакланова.

«Ми вдячні нашим воїнам, нашим захисникам й захисницям за те, що ми маємо змогу нести свій талант у нас в Полтаві, вітати й підтримувати вас. Все буде Україна, ми в це віримо», – зазначила Наталія Іванченко.

Раніше артисти Полтавської обласної філармонії й випускник університету Артем Лоік присвятили виступи постраждалим від російської агресії, Полтавський академічний обласний театр ляльок подарував казку дітям-переселенцям, а полтавські театральні актори показали інтерактивну виставу для тимчасово переміщених родин.

Медіа-центр