У виконанні акторів театру українська народна казка отримала нову сучасну інтерпретацію. Були тут і веселі пісні на сучасні мелодії, і запальні танці та акробатичні трюки казкових героїв, і мудрі коментарі. Нині казка набула нового змісту – у ній дотепно засуджується не лише низькопоклонство, а й страх перед чимось невідомим, що начебто має величезну силу.
«Казка – це той свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови. «Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем», − писав відомий український педагог Василь Сухомлинський. Казка вчить боротися з людськими вадами, боротися зі страхом у власній душі, не піддаватися тим, хто прагне панувати над усіма. Такі казкові мотиви є надзвичайно актуальними в умовах сьогодення», – прокоментувала науковиця кафедра українознавства, культури та документознавства, кандидат філологічних наук Людмила Чередник.
Вистава «Пан Коцький» створена знаними діячами театрального і естрадного мистецтва. Режисер – заслужений діяч мистецтв України Сергій Брижань. Художник постановки, на жаль у березні цього року відійшов у засвіти – заслужений художник України Василь Безуля. Композитор – заслужений діяч естрадного мистецтва України Іван Пустовий.
Малеча з радістю сприйняла казку, а дорослі подякували акторам.
Нещодавно Полтавський академічний симфонічний оркестр на чолі з народним артистом України Віталієм Скакуном подарував свій благодійний виступ, а артисти Полтавської обласної філармонії подарували концерт «Доброго дня, ми з України».
Раніше полтавські актори показали інтерактивну виставу для тимчасово переміщених родин.
Медіа-центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»