2024-07-06

Полтавська політехніка – драйвер просування освітнього бренду університету на міжнародному просторі

На засіданні Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» результати міжнародної діяльності університету в сфері молодіжних обмінів та програм академічної мобільності Erasmus+ презентувала координаторка міжнародного співробітництва, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри германської філології та перекладу Анна Павельєва.

У 2023/2024 навчальному році Полтавська політехніка продовжує виступати драйвером просування освітнього бренду університету на міжнародному рівні - понад 70 студентів та науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки стали учасниками програм мобільності Erasmus+ у провідних університетах світу.

На засіданні Вченої ради приємно вражаючі результати міжнародної діяльності Полтавської політехніки у сфері молодіжних обмінів та програм академічної мобільності за програмою Erasmus+ презентувала координаторка міжнародного співробітництва, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри германської філології та перекладу Анна Павельєва.

Наведені у конструктивному виступі цифри красномовно свідчать самі за себе – протягом весняного семестру 2023/2024 навчального року 18 науково-педагогічних працівників та 39 студентів Полтавської політехніки стали учасниками програм мобільності Erasmus+ KA 131, KA 171 в університетах Австрії, Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Румунії, Словаччини, Нідерландів, Німеччини.

Загальна сума грантів Erasmus+ за весняний семестр 2023/24 навчального року склала близько 231 500 EUR або 10 096 002,46 грн.

Загальна кількість учасників різних програм мобільностей складає 79 чоловік (Erasmus+, DAAD, CEEPUS, стипендії від урядів країн ЄС).

Спільнотою Полтавської політехніки успішно реалізовано ІІ етап проєкту DAAD «Bologna Hub Peer Support II» (2022-2024) – проведено 2 консультативних місії. У рамках проєкту Анна Павельєва дала інтерв’ю німецькому науковому журналу DAAD Journal та записала підкаст (Platforms: Spotify, Apple, Deezer, Podcast Index, Podcast Addict, Podchaser).

10 студенток різних структурних підрозділів стали учасницями польсько-української програми обміну «Study tours to Poland» в містах Торунь, Гданськ, Вроцлав, Варшава, Б’єльсько-б’яла, Лодзь. А студентка та співробітниця університету отримали стипендії на участь у Літніх школах слов'янських студій у Чеській Республіці.

Делегація політехніки та Полтавського фахового коледжу нафти і газу взяла участь у «ICAMES 2024» (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students) у Стамбулі у травні 2024 року.

Викладачка та 2 студентки взяли участь у міжнародному заході «Perspektywy Women in Tech Summit 2024» у Варшаві. З вагомими міжнародними досягненнями студентів та науковців університету можна ознайомитися на офіційному сайті університету.

За словами спікерки, подано до розгляду проєктні заявки Erasmus+ CBHE – ERASMUS-SPORT-(2 заявки), Erasmus+ KА 220 (2 заявки, одна із яких - TRUST вже була схвалена Єврокомісією, Virtual Exchange Project, численні заявки на програми міжнародної діяльності KА 131, KА 171).

Також подано на конкурс проєкт «Solar Workforce Development for Ukraine» (заявник - The Rotary Club of Kyiv-Capital, Ukraine, The Rotary Club of Babcock Ranch, Florida, США).

Студенти Полтавської політехніки продовжують навчання на базі провідних європейських університетів у наступному семестрі, що є безсумнівним визнанням рівня надання якісних освітніх послуг Полтавською політехнікою.

Запрошуємо на навчання до провідного університету України – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!

Відкривайте світ разом із Полтавською політехнікою!

Нагадаємо, у Полтавській політехніці ефективно працює Центр вивчення іноземних мов.

Нещодавно четверо студенток політехніки завершили навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в румунському університеті «Aurel Vlaicu» University of Arad, студентка політехніки стала учасницею польсько-українського молодіжного обміну за програмою Erasmus+, а двоє студенток політехніки завершили навчання за програмою Erasmus+ у Віденському університеті прикладних наук.