2023-10-09

Професійний юрист поділився практичними кейсами з майбутніми правознавцями

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» змістовно відзначили День юриста – на засіданні гуртка «Правові ініціативи» кафедри публічного управління, адміністрування та права провели зустріч з представником Полтавського обласного відділення громадської організації «Спілка адвокатів України» Ігорем Гонжаком.

Професійний юрист поділився практичними кейсами з майбутніми правознавцями

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на постійній основі діє науковий гурток «Правові ініціативи», на засідання якого викладачі кафедра публічного управління, адміністрування та права запрошують  адвокатів, суддів, юристів -  практиків, представників  органів державної влади, фахівців юридичних служб Полтавської області. До Дня юриста України відбулася чергова зустріч, присвячена обговоренню особливостей здійснення юридичної діяльності в непростих умовах запровадження воєнного стану.

До відзначення професійного свята долучилися студенти спеціальності 081 Право, науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Ключовим спікером виступив представник  Полтавського обласного відділення громадської організації «Спілка адвокатів України» Ігор  Гонжак, який охоче поділився з майбутніми правознавцями практичними кейсами зі щоденної професійної діяльності.

«Вагома роль  непростої та водночас надзвичайно цікавої професії юриста у непростих умовах сьогодення лише зростає. Студентська молодь Полтавської політехніки має унікальну нагоду зустрічатися з досвідченими юристами – практиками, які щедро передають  колосальний практичний досвід гідним продовжувачам обраного фаху.

Працюючи з молоддю, твердо переконані, що прикладені спільні зусилля дозволять нам й надалі будувати сильну правову державу, громадяни якої завжди будуть дотримуватися літери Закону», – прокоментувала  кандидатка наук з державного управління, доцентка,  завідувачка  кафедри публічного управління, адміністрування та права Інна Кульчій.

Науково – педагогічні працівники кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  запрошують  фахівців юридичної галузі долучатися до наукових заходів, що проводяться на базі університету.

Нагадаємо, Юридична клініка Полтавської політехніки набула членства в Асоціації юридичних клінік України, а  майбутні правники вивчають основи юридичної клінічної практики з досвідченими фахівцями.

Нещодавно Латвійський університет прикладних наук запрошує викладачів та аспірантів-будівельників взяти участь у програмах академічної мобільності Erasmus+.