2024-03-06

П’ятеро студентів політехніки стали стипендіатами Укрнафти

Найбільша українська нафтова компанія – Укрнафта у рамках Меморандуму про співпрацю з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» започаткувала стипендіальну програму для студентів і обрала перших переможців.

П’ятеро студентів політехніки стали стипендіатами Укрнафти

29 лютого відбувся завершальний етап конкурсного відбору фіналістів стипендіальної програми АТ «Укрнафта», започаткованої у рамках Меморандуму про співпрацю з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і зорієнтованої на амбіційних студентів, які хочуть забезпечувати енергонезалежність України.

Усього на участь у відборі на стипендіальну програму АТ «Укрнафта» було подано більше 40 заявок студентів Полтавської політехніки. У фінальному етапі взяли участь 21 студент ННІ нафти і газу та ННІ інформаційних технологій та робототехніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Відбір фіналістів стипендіальної програми здійснювала конкурсна комісія, яку очолював заступник директора з розвідки та розробки родовищ АТ «Укрнафта» Володимир Гришаненко. До складу комісії увійшли:

• Олена Приходченко, начальник управління геологічного моделювання родовищ;
  • Віталій Ніколайчук, начальник управління гідродинамічного моделювання родовищ;
  • Оксана Яремак, начальник управління геофізичних досліджень;
  • Наталія Бабич, начальник управління з підбору персоналу;
  • Роман Захарко, регіональний менеджер з комплексного керування фондом свердловин;
  • Сергій Карпусь, начальник відділу технічної підтримки користувачів;
  • Михайло Марусич, старший геолог;
  • Максим Говорун, начальник відділу видобутку;
  • Олександр Ущенко, командир полтавського воєнізованого загону;
  • Анатолій Рогаль, провідний інженер-програміст;
  • Олена Клоченко, старший фахівець з підбору персоналу;
  • Оксана Парасунько, фахівець з підбору персоналу.

Спілкування та активна дискусія учасників конкурсного відбору з професіоналами-практиками, що входили до складу комісії, дала можливість студентам оцінити результати своїх напрацювань і подальші напрямки удосконалення своїх теоретичних знань та практичних навичок. Кожен учасник конкурсного відбору висловлював активну позицію, презентуючи себе як майбутнього фахівця нафтогазової галузі.

За результатами співбесіди з учасниками фінального етапу конкурсною комісією було визначено п’ятьох переможців:

• Анастасія Молодча, студентка третього курсу освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології»;
  • Марія Зайцева, студентка четвертого курсу освітньої програми «Геологія нафти і газу»;
  • Яна Щербаченко студентка четвертого курсу освітньої програми «Геологія нафти і газу»;
  • Владислав Пічка, студент четвертого курсу освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології»;
  • Антон Фесенко, студент третього курсу освітньої програми «Комп’ютерні науки».

Стипендіальна програма АТ «Укрнафта» сприяє популяризації нафтогазової галузі та підготовці наступного покоління фахівців. Окрім фінансової винагороди за здобутки у навчанні, переможці отримають можливість зустрічі з кращими експертами найбільшої нафтової компанії України, підвищення своїх професійних знань та навичок та участі у цікавих та перспективних проєктах.

Нагадаємо, в університеті відкрили єдиний в Україні навчальний багатофункціональний буровий майданчик зі справжньою буровою установкою, Полтавська політехніка приєдналась до Меморандуму про співпрацю з канадською політехнікою SAIT, науковці Полтавської політехніки видали підручник для фахівців нафтогазових та гірничих спеціальностей, ректор політехніки взяв участь у дискусії про кадрову стратегію в енергетиці і став спікером міжнародного енергетичного заходу, що відбувся у Варшаві.