2023-09-09

Спортсмени політехніки стали золотими та срібними призерами Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Спортсмени секції веслування на байдарках і каное факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вибороли п’ять золотих і срібних медалей Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, що проходив в Умані.

Спортсмени політехніки стали золотими та срібними  призерами Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Упродовж 2-6 вересня 2023 року в місті Умань Черкаської області пройшли  змагання Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дорослих спортсменів. На турнірі в різних категоріях за першість змагалися близько півтисячі веслувальників із різних куточків нашої країни, які продемонстрували відмінну фізичну форму у протистояннях з досвідченими суперниками.

На змаганнях Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка представляли спортсмени секції веслування на байдарках і каное факультету фізичної культури та спорту, які вибороли п’ять золотих і срібних  медалей:

• Едуард  Шеметило, студент – магістрант  групи 502-ФС факультету фізичної культури та спорту – І місце у категорії одиночного каное  на дистанції  5000 м;
  • Олег  Боровик,  студент – магістрант  групи 601-ФС факультету фізичної культури та спорту  - І місце у категорії  каное четвірка  на дистанції  500 м;
  • Марія  Яценко, студентка 101-ФС факультету фізичної культури та спорту - І місце у категорії  каное четвірка  на дистанції  500 м;
  • Тарас  Литвиненко, студент групи 301-ФС факультету фізичної культури та спорту – ІІ  місце у категорії  каное четвірка  на дистанції  500 м;
  • Карина  Негря,  студентка групи 203-ФС факультету фізичної культури та спорту – ІІ  місце у категорії  каное четвірка  на дистанції  500 м.

Вітаємо переможців, пишаємося та бажаємо нових спортивних звершень!

Раніше спортсмени Полтавської політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон», студентка ФФКС виборола повний комплект нагород Кубку України з веслування на човнах «Дракон», а студентка ФФКС Катерина Петренко виборола п’ять медалей Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон».

Нагадаємо, до Дня фізичної культури і спорту Президент України поспілкувався і нагородив студентів Полтавської політехніки, а науковці і студентки Полтавської політехніки отримали нагороди від ОВА.