2023-10-10

Спортсмени Полтавської політехніки стали золотими призерами Кубку України з гирьового спорту

Студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали золотими призерами Кубку України з гирьового спорту, що проходив у столиці. У складі збірної команди області спортсмени Полтавської політехніки вибороли перше загальнокомандне місце, продемонструвавши відмінні результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Упродовж  5 – 8 жовтня  у місті Києві пройшли змагання  Кубку України з гирьового спорту, у якому взяли участь понад 250 спортсменів, що представляли 18 областей нашої країни. Масштабний престижний турнір присвятили пам’яті спортсменів, загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України, а за підсумками змагань  сформували збірну України з гирьового спорту для участі в чемпіонаті світу.

Активними учасниками Кубку України стали спортсмени секції гирьового спорту – студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди,  продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

У складі збірної команди Полтавської області на змаганнях результативно виступили:

• Катерина Зуєва, кандидатка у майстри спорту України, студентка групи 101 - ФС факультету фізичної культури та спорту – 1 срібна та 1 бронзова медалі;
  • Єлизавета Мирна, майстер спорту України, студентка групи 301 - ФС факультету фізичної культури та спорту – 3 золоті та 1 бронзова медалі;
  • Олександр Свириденко, майстер спорту України міжнародного класу, студент групи 301 - ФС факультету фізичної культури та спорту – 3 золоті та 1 срібна медалі;
  • Антон Чуйко, майстер спорту України, студент групи 301 - ФС факультету фізичної культури та спорту – 1 золота та 1 срібна медалі;
  • Артем Дуленко, майстер спорту України, студент групи 101 - ФС факультету фізичної культури та спорту – 2 срібні та 2 бронзові нагороди;
  • Олександр Цибулько, майстер спорту України, студент групи 301 -ФС факультету фізичної культури та спорту – 2 срібні нагороди.

За подсумками змагань спортсмени Полтавської політехніки вибороли перше призове місце у загальнокомандному заліку.

Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами та золотими, срібними та бронзовими медалями.

Бажаємо нашим переможцям та призерам міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нещодавно  двоє студентів політехніки стали переможцями Кубку України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи, а викладачка та студент політехніки стали призерами Кубку України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи.