2024-07-07

Спортсмени політехніки стали переможцями Чемпіонату України з триатлону (акватлону) серед юніорів

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Владислав Микитенко та Юрій Тютюнник стали призерами Чемпіонату України з триатлону (акватлону), що відбувався у Києві. Спортсмени Полтавської політехніки здобули срібну та бронзову нагороди серед юніорів.

Упродовж 5-6 липня 2024 року у місті Києві тривали змагання Чемпіонату України з триатлону (акватлону) серед дорослих, молоді та юніорів. За першість та комплекти золотих, срібних і бронзових нагород змагалися молодь, юніори та юніорки, юнаки та дівчата, чоловіки та жінки, які впевнено долали різні дистанції та боролися за перемогу в престижних змаганнях.

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали срібними та бронзовими призерами престижного спортивного турніру, здобувши впевнену перемогу серед юніорів:

• студент групи 101-Гр Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Полтавської політехніки Владислав Микитенко – срібна медаль;
  • студент групи 103-ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Юрій Тютюнник – бронзова медаль.

Усі переможці та призери змагань нагороджені Почесними грамотами та золотими, срібними і бронзовими медалями.

Вітаємо призерів з перемогою на Чемпіонаті України з триатлону (акватлону) серед юніорів!

Пишаємося та зичимо подальших вагомих здобутків у підкоренні вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, раніше спортсмен політехніки виборов бронзову нагороду Чемпіонату України з триатлону на суперспринтерській дистанції.

Нещодавно першокурсник ФФКС став чемпіоном Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді.