2023-03-14

StartUp школа Полтавської політехніки оголошує новий набір студентів

Школа для стартаперів на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує студентську молодь різних структурних підрозділів університету навчитися розробляти інноваційні бізнес – ідеї, просувати проєкти з використанням ефективного брендингу та проводити ділові переговори. Реєстрація на навчання триває до 20 березня 2023 року.

StartUp школа Полтавської політехніки оголошує новий набір студентів

Незважаючи на запровадження воєнного стану та активні бойові дії на території нашої країни на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» працює StartUp школа Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» –майданчик неформального спілкування, пошуку ідей та особистісного розвитку, який надає можливість пройти навчання усім, хто бажає почати свою справу, але не знає, з чого почати і як розвиватися далі.

Під час навчання студенти зможуть отримати консультації провідних бізнес-тренерів, допомогу у формуванні бізнес-ідеї та матимуть простір для роботи над своїми стартап-проєктами. По завершенню навчання учасники отримають відповідні сертифікати.

У StartUp школі Полтавської політехніки учасники навчатимуться:

• генерувати креативні ідеї;
  • оцінювати і вибирати інноваційні ідеї для реалізації в форматі StartUp;
  • розробляти бізнес-моделі у форматі StartUp;
  • будувати партнерські зв'язки і проводити ділові переговори;
  • вибирати ефективні форми залучення капіталу;
  • відстоювати свої інтереси бізнесу перед інвесторами;
  • представляти бізнес-ідеї інвесторам, постачальникам, споживачам;
  • правильно вибирати цільову аудиторію і засоби комунікацій;
  •  просувати проєкти з використанням ефективного брендингу;
  • формувати програми соціальної відповідальності та лояльності StartUp.

Онлайн-реєстрація на сайті StartUp школи за посиланням.

Дедлайн подання заявок – 20 березня 2023 року.

Вартість навчання – 200 гривень за увесь курс.

У разі виникнення запитань звертатися за тел: +38 (053) 257 32 20; +38 (099) 937 82 81.

Звертаємо увагу! Всім зареєстрованим необхідно прибути на першу організаційну зустріч, яка відбудеться 20 березня о 15. 00 в аудиторії 106 – А університету. Явка обов’язкова.

Нагадаємо, раніше керівниця стартап-школи SIKORSKY CHALLENGE розповіла молоді з чого починати власну справу.

Нещодавно засновник бренду Mr. Leader відвідав Центр освіти та піклування про дітей дошкільного віку Полтавської політехніки, провідний експерт у галузі енергетики Євген Палєнка прочитав лекцію про економічні фактори сучасного нафтогазовидобувного бізнесу, а в університеті проведений гендерний аудит і реалізовується освітній проєкт «Професія за покликанням, а не за стереотипом».