2024-04-08

Студент політехніки став золотим призером Чемпіонату Швейцарії з кіокушин карате WKB

Студент факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрій Назімов став золотим призером Чемпіонату Швейцарії з кіокушин карате WKB International Championship 2024 Kyokushinkai-Karate Sarnen, виборовши першість у категорії 75 кг серед чоловіків.

6 квітня 2024 року в швейцарському місті Сарнен пройшли змагання Чемпіонату Швейцарії з кіокушин карате WKB International Championship 2024 Kyokushinkai-Karate Sarnen, участь у яких взяли 266 спортсменів, що представляли 37 команд з 14 країн світу.

Студент групи 202 -ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрій Назімов у складі національної збірної України став золотим призером престижного спортивного турніру, здобувши впевнену перемогу у категорії 75 кг серед чоловіків.

За результатами проведених змагань Національна збірна команда України зайняла перше загальнокомандне місце серед 37 команд-учасниць Чемпіонату Швейцарії. У скарбничці особистих нагород полтавських спортсменів – 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі.

Щиро вітаємо золотого призера з черговою спортивною перемогою! Пишаємося, бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих досягнень у підкоренні нових спортивних вершин!

Раніше студент політехніки Андрій Назімов виборов золоту нагороду Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин БуДо карате (WKB) та став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

Нещодавно студентки політехніки вибороли першість Чемпіонату України з армреслінгу серед юніорів, молоді та дорослих.