2022-09-15

Студенти факультету фізичної культури та спорту вибороли комплект нагород Чемпіонату України з веслування на каное та байдарках

Студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – Севіля Ібадова (група 201-мФС) і Тарас Литвиненко (група 201-ФС) виграли повні комплекти нагород, результативно виступивши на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное.

Упродовж  8-12 вересня 2022 року в Умані пройшли змагання Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, учасниками напружених спортивних протистоянь стали наполегливі професійно підготовлені спортсмени, які продемонстрували яскраві індивідуальні виступи, злагоджену командну роботу та відмінні результати наполегливих щоденних тренувань. Загалом у змаганнях взяло участь 177 найсильніших спортсменів з 18 регіонів України, серед яких: 4 заслужених майстра спорту України, 18 майстрів спорту України міжнародного класу та 113 майстрів спорту України.

Варто відзначити, що одним з пріоритетів національної першості став відбір учасників до складу Національної збірної України 2023 року.

• Каное четвірка мікст 200 м

Чоловіки змагалися на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів у всіх видах програми (К1,К2, К4,С1,С2,С4), жінки – в К1,К2 і С1 (К – байдарка, С – каное). В четвірках та  каное – двійках жінки виступали на дистанціях 200 і 500 метрів. Визначили також переможців змагань у змішаних категоріях – двійках та четвірках в обох видах програми на дистанціях 200 та 500 метрів.

Студентка Севіля Ібадова стала володаркою повного комплекту нагород  Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

Спортсменка виборола золоті нагороди  на дистанціях:

• каное двійка жінки на дистанції  500 метрів;
  • каное четвірка жінки на дистанції  200 метрів;
  • каное четвірка жінки на дистанції  500 метрів.

Срібло на дистанціях:

• каное мікст четвірка  на дистанції  500 метрів;
  • каное четвірка мікст на дистанції 200 метрів.

Бронза на дистанції:

• каное одиночка  на дистанції  200 метрів;

Студент Тарас Литвиненко виступив у дуеті з однокурсницею, завоювавши золото, срібло і бронзу на дистанціях:

• каное-четвірка 500 м мікст;
  • каное двійка мікст на дистанції  200 метрів;
  • каное двійка мікст на дистанції  500 метрів.

Переможців та призерів Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное нагородили медалями Міністерства молоді  та  спорту України.

Щиро вітаємо з перемогою, пишаємося та зичимо міцного здоров’я, спортивного  ентузіазму  та  нових  вагомих досягнень на спортивному Олімпі!

Нещодавно спортсменка політехніки стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з драгонботу, студентка ННІ нафти і газу стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу серед юніорок,  трьом студентам університету присвоєно спортивні звання і відзначено громадську діяльність ректора.