2022-10-25

Студенти політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху

Студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Леонід Морозов, Дмитро Третяк, Михайло Полянський, Дмитро Шевченко, Дмитро Клементьєв та Назар Варварчина у складі збірної команди Полтавщини вибороли золоті медалі Чемпіонату України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху, що проходив у Івано-Франківську.

Упродовж 14-20 жовтня 2022 року у Івано-Франківську пройшли змагання Чемпіонату України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху, які стали особливо успішними для збірної команди Полтавщини під керівництвом заслуженого тренера України, директора Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Полтавської обласної ради Олександра Верещаки.

Студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Леонід Морозов (група 201–ФС), Дмитро Третяк (група 201–ФС), Михайло Полянський (група 102–ФС), Дмитро Шевченко (група 102–ФС), Дмитро Клементьєв (група 102–ФС) та Назар Варварчина (група 102–ФС) у складі збірної команди Полтавщини упевнено перемогли досвідчених суперників та вибороли золоті медалі Чемпіонату України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху.

Переможця визначили в останньому турі футбольних матчів між командами Центральної України та Прикарпаття, спортивний турнір завершився переконливою перемогою з рахунком 5:0 на користь збірної команди Полтавщини.

По завершенню турніру відзначили найактивніших спортсменів, зокрема кращим гравцем Чемпіонату України став представник команди Прикарпатського регіону Володимир Рій, кращим воротарем – Микола Денісюк з команди Західного регіону. Кращим бомбардиром Чемпіонату України з 16 забитими м’ячами став студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Леонід Морозов.

Вітаємо чемпіонів з заслуженою перемогою! Пишаємося, зичимо міцного здоров’я, життєвої наснаги, нових здобутків у підкоренні спортивних вершин!

Нагадаємо, команда факультету фізичної культури та спорту виграла «Кубок співдружності» Полтавської політехніки.

Раніше студент Михайло Сердюк став чемпіоном України з таїландського боксу Муей – тай серед молоді, першокурсник Павло Коробов виборов чотири золотих нагороди Відкритого Чемпіонату міста Полтави з кікбоксингу, а студентка ФФКС виборола п’ять медалей Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон».