2024-03-23

У політехніці обрано президента Євроклубу

Під час першого засідання члени Євроклубу «NEW STAR» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» обрали президента, віце-президента та секретаря, які будуть виконувати представницькі функції протягом року.

У політехніці обрано президента Євроклубу

Нагадаємо, на базі кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» започатковано діяльність Євроклубу «NEW STAR».

Учасниками Євроклубу стали студенти спеціальностей 292 Міжнародні економічні відносини та 242 Туризм і рекреація університету, які виявили бажання допомагати розвивати молодіжну дипломатію як складову громадянсько-патріотичного виховання студентської молоді.

Під час першого офіційного засідання Євроклубу шляхом відкритого голосування відбулися вибори президента, віце-президента та секретаря, які будуть виконувати представницькі функції протягом року.

На початку зустрічі кандидати презентували власні програми та обґрунтовували чому саме вони повинні зайняти ці високі посади. Потім відбулося відкрите голосування, у результаті якого обрано президента, віце-президента та секретаря Євроклубу.

Президентом Євроклубу стала Оксана Суходоська, посаду віце-президента займатиме Єлизавета Коломієць, виконувати обов’язки секретаря буде Тетяна Голуб. Усі здобувачки вищої освіти навчаються на першому курсі Полтавської політехніки за спеціальністю 292 Міжнародні економічні відносини.

Під час першого засідання Євроклубу студенти також обговорили участь у науково-практичній конференції кафедри міжнародних економічних відносин та туризму і план найближчих науково – освітніх та просвітницьких заходів.

Нещодавно під час віртуальної мандрівки студенти політехніки поглибили знання з туристичного краєзнавства, обговорили проведення Міжнародного дня боротьби за права жінок у різних країнах світу, та провели засідання, присвячене відзначенню найромантичнішого свята року.