Упродовж 7-18 жовтня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася успішна реалізація масштабного освітнього проєкту – Міжнародної онлайн-школи «Business Processes and Marketing in the Field of Tourism: Modern Cases of Ukraine and EU Member States». Активними слухачами онлайн-школи стали ініціативні, амбітні молоді люди, студенти провідних закладів вищої освіти, що навчаються за спеціальностями «Туризм», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародні економічні відносини» та прагнуть самостійно реалізувати власні проєкти.
До розробки програми Міжнародної онлайн-школи долучилися давні науково-освітні і стратегічні партнери Полтавської політехніки – науковці Університету «Північ» (Хорватія), (Sveučilište Sjever/University North), Університету Одлар Юрду (Азербайджанська Республіка), Білостоцької Політехніки (Республіка Польща), Університету ISMA (Латвія). Навчальні заняття проходили у зручному для кожного учасника форматі, а спілкування з менторами заряджали життєвою енергією, оптимізмом обдаровану студентську молодь.
За словами доктора економічних наук, професора, директорки Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки Ірини Черниш, подібні науково-освітні проєкти за участі міжнародних партнерів університетом реалізовуються не вперше.
«У Полтавській політехніці упродовж тривалого часу успішно спрацьовує своєрідна «формула успіху», за якою «особистісна реалізація+ командна робота = успіх», за кожною математичною дією – зусилля всього науково-педагогічного колективу університету на чолі з ректором, професором Володимиром Онищенком. Останнім часом чимало говоримо про потужний синергетичний ефект, що виявляється у плідній співпраці з представниками бізнес - структур, топ - менеджментом провідних компаній, підприємств Полтавського регіону та України, налагодженні тісних партнерських взаємин з потенційними роботодавцями та залученні професіоналів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, туризму до якісної практичної підготовки наших випускників. Діалог представників наукових економічних шкіл, викладачів українських та зарубіжних університетів-партнерів, консолідація спільних зусиль по розробці інноваційних онлайн-курсів та освітніх програм наповнюють реальними справами зміст укладених угод про науково-освітню співпрацю. Команда Полтавської політехніки готова й надалі працювати на спільний результат!» – прокоментувала очільниця Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права.
У рамках роботи Міжнародної онлайн-школи «Business Processes and Marketing in the Field of Tourism: Modern Cases of Ukraine and EU Member States» учасники спільно з менторами опрацьовували і вивчали на «живих» прикладах основні тенденції розвитку світової туристичної індустрії, шукали ефективні шляхи оптимізації бізнес-процесів та розробляли індивідуальні маркетингові стратегії, що можуть успішно реалізовуватися на регіональному рівні.
Варто відзначити, що навчальні заняття проводилися англійською мовою, що дозволило скоординувати злагоджену командну роботу здобувачів вищої освіти та академічного персоналу усіх учасників проєкту. Кращі напрацювання, практичні командні кейси були представлені міжнародними партнерами на найвищому рівні, а проєкт Полтавської політехніки отримав одностайну підтримку та схвалення студентської та професійної спільноти.
«У подальших планах – продовжувати напрацювання у цій сфері, маємо на кого і в чому рівнятися! Полтавська політехніка має потужно розвинену економічну школу, на базі університету діє перша на Полтавщині sturtup – школа, проєкти наших студентів та викладачів мають цікаву корисне практичне спрямування. Наразі кейс співпраці провідного освітнього закладу Полтавського регіону зі стейкхолдерами, зарубіжними університетами-партнерами сміливо можна використовувати як ефективну інноваційну модель. Бажаю колегам нових вагомих здобутків, креативних ідей та не зупинятися на досягнутому!» – побажала присутнім очільниця Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки, професор Ірина Черниш.
Раніше науковці Полтавської політехніки обмінялися кейсами креативного менеджменту на міжнародній конференції у Білостоці, студенти вивчали досвід взаємодії органів місцевого самоврядування громад України та Польщі з громадськістю, а стейкхолдери обговорили критерії якісної підготовки та працевлаштування фахівців з міжнародної економіки.
Медіа-центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»