Дозвілля студентів кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Студенти кафедри активно беруть участь в університетському чемпіонаті з боулінгу, футбольних турнірах. У зимовий період студенти разом з викладачами займаються активними видами спорту: катання на ковзанах, лижах, сноубордах та тюбінгу у гірськолижному комплексі «Сорочин Яр».

Студенти залучені до патріотичних заходів: покладання квітів до меморіальних дошок, Парад вишиванок, велопробізі, присвяченого 9 травня і т.д.

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту разом з викладачами відвідували Feldman Ecopark - масштабний і унікальний комплекс для відпочинку із зоопарком та розвагами. Чудовий настрій і яскраві незабутні враження отримали студенти і викладачі під час екскурсії до найкращого парку атракціонів і розваг України – Парку Горького у м. Харкові.

Активна молодь кафедри бере участь у різних конкурсах (конкурс талантів «Студент року», «Краща студентська родина», «Найкраща пара», тощо.)

Студенти кафедри підтверджують свою неповторність та майстерність і спортивними досігненням, так 2- 8 листопада 2015 р. у Іспанії відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу Unified World Championships 2015, у якому Україну представляв Ашот Хачатурян та здобув блискучу перемогу.

Кафедра ініціювала акцію «Окопна свічка – частинка світла й тепла наших сердець для захисників України». Виготовлені окопні свічки передали Волонтерському штабу Полтавської політехніки. Частину свічок було передано на Бахмут та Озерне. Такі заходи виховують громадянсько свідому, патріотичну й високопрофесійну молодь.

Студенти кафедри залучилися до акції «Смілива гривня».