Міжнародна діяльність кафедри публічного управління, адміністрування та права

Мета міжнародної діяльності кафедри публічного управління, адміністрування та права полягає в розвитку та зміцненні міжнародних зв'язків, співпраці та обміну знаннями з іншими університетами, дослідницькими установами та фахівцями з усього світу; сприяння академічному розвитку, підвищенню якості освіти та наукових досліджень на кафедрі, а також підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі публічного управління, адміністрування та права з урахуванням міжнародних стандартів та практик.

Основними завданнями міжнародної діяльності кафедри є:

• Академічний обмін: Забезпечення можливостей для студентів та викладачів на кафедрі вивчати та викладати за кордоном, розвивати мовні та культурні компетенції.
  • Спільні дослідження. Здійснення спільних наукових досліджень та проектів з міжнародними партнерами з метою обміну інноваційними ідеями та кращими практиками в галузі публічного управління та права.
  • Організація міжнародних конференцій та семінарів. Сприяння підтримці та участі в міжнародних наукових заходах для обміну знаннями та дослідницькими відкриттями.
  • Підтримка міжнародних стажувань та практик. Забезпечення можливостей студентам кафедри проводити стажування в міжнародних організаціях, урядових установах та компаніях для здобуття практичного досвіду.
  • Розвиток міжнародної мережі партнерів. Пошук нових партнерів серед університетів, організацій та індивідуальних експертів для розширення можливостей співпраці та обміну інформацією.
  • Популяризація результатів. Поширення інформації про досягнення та результати міжнародних ініціатив та проектів через публікації, веб-сайт кафедри, соціальні мережі та інші комунікаційні канали.

НПП приймає участь у розробленні та реалізації власних грантових програм і проектів, зокрема Course: Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна-ЄС» /Formation of the personality development strategy in the digital educational space: Ukraine-EU.

Академічна мобільність студентів, що навчаються на кафедрі має позитивну динаміку, студенти спеціальностей кафедри постійно проходять навчання та стажування за кордоном.

Зокрема, Федоренко Катерина, студентка спеціальності 081 «Право» взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus+: at "1 Decembrie 1918" University of Alba lulia, Romania, Faculty of Law and Social Sciences, and attended courses in the field of 0418: Law,  between 27 February 2023 - 16 June 2023.

Академічна мобільність – це можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи поза її межами.

Усі бажаючі ознайомитися з програмами академічної мобільності можуть це зробити, перейшовши за посиланням: https://international.nupp.edu.ua/