2024-03-15

Майбутні хореографи відвідали майстер-клас з бразильської самби від відомої наставниці зі спортивних танців Олени Рагуліної

Заслужений працівник освіти України, заслужений діяч спортивного танцю України, художній керівник дитячо-юнацького спортивно-танцювального центру «Акцент», майстер спорту України міжнародного класу зі спортивних танців Олена Рагуліна на базі Центру хореографічного мистецтва провела майстер-клас з бразильської самби для здобувачів спеціальності 024 Хореографія Національного університету імені Юрія Кондратюка.

На базі кафедри хореографії і танцювальних видів спорту факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» науково-педагогічні працівники продовжують систематично працювати над якісною практичною підготовкою майбутніх хореографів – на базі Центру хореографічного мистецтва Полтавської політехніки відбувся майстер-клас від заслуженого працівника освіти України, заслуженого діяча спортивного танцю України, відмінника освіти України, майстра спорту України міжнародного класу зі спортивних танців, художньої керівниці дитячо-юнацького спортивно-танцювального центру «Акцент» Олени Рагуліної.

На практичному занятті у рамках навчальної дисципліни «Мистецтво балетмейстера» здобувачі вищої освіти спеціальності 024 Хореографія факультету фізичної культури та спорту Національного університету імені Юрія Кондратюка під запальні ритми бразильської самби опановували техніку, манеру і стиль виконання базових рухів і танцювальних з’єднань. Під час заняття на танцполі панувала яскрава і невимушена атмосфера, а молоді люди натхненно відпрацьовували танцювальну техніку.

Інтер’єр зали, професійне освітлення, дзеркальна стінка і система кондиціонування створюють комфортні умови для танцюристів. Мультимедійне і технічне забезпечення Центру хореографічного мистецтва Національного університету імені Юрія Кондратюка дає можливість інтерактивно опановувати лекційну і практичну частини. Майбутні хореографи можуть якісно відпрацювати практичні навички, що значно прискорює швидкість засвоєння програми заняття – розташовані по периметру танцювальної зали відеокамери дають змогу танцюристам фіксувати власні рухи у сповільненому, нормальному і прискореному режимах.

Декан факультету фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Ліна Рибалко презентувала напрямки подальшої творчої співпраці кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Полтавської політехніки з Палацом дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацьким спортивно-танцювальним центром «Акцент».

На завершення івенту завідувач кафедри хореографії і танцювальних видів спорту, заслужений працівник культури України, почесний діяч мистецтв України, заслужений діяч спортивного танцю України Петро Горголь від імені студентів і викладачів кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Полтавської політехніки подякував Олені Сергіївні за цікавий майстер-клас.

Вихованці творчого колективу разом з художньою керівницею запрошені на екскурсію до Музею науки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Нагадаємо, переможець «Танцюють всі-3» Олександр Геращенко провів майстер-клас з сучасного танцю для студентів-хореографів політехніки.

Нещодавно рок-гурт студентів політехніки переміг на відбірковому етапі фестивалю «Червона рута», до ювілею Кобзаря студенти Полтавської політехніки прочитали поезію Тараса Шевченка європейськими мовами, а учасники літературної студії «До джерел» презентували міні-виставу, присвячену життю і творчості Тараса Шевченка.