2023-09-30

Науковці Полтавської політехніки отримали атестати про присвоєння вченого звання і дипломи академіків АБУ

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти України ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко вручив науковцям атестати про вчені звання та дипломи дійсних членів Академії будівництва України.

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти України на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ректор, професор Володимир Онищенко вручив науковцям різних структурних підрозділів атестати про вчені звання та дипломи про членство у професійних спільнотах.

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України підтримала попереднє рішення Вченої ради Полтавської політехніки щодо присвоєння вченого доцента двом науковицям університету. Атестати про вчені звання отримали:

• Оксана Вовченко – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування;

• Алла Гета – кандидатка наук з фізичного виховання та спорту, доцентка кафедри фізичної культури та спорту.

«Упродовж минулого 2022/2023 навчального року науковці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» дуже активно працювали над власним професійним вдосконаленням і підготовкою наукових кадрів. Ефективна наукова діяльність засвідчена високими показниками престижних міжнародних академічних рейтингів та лідерськими позиціями серед провідних закладів вищої освіти нашої країни.

Зичу колегам нових наукових досягнень, освітніх та професійних звершень у сфері підготовки висококваліфікованих кадрів для повоєнної відбудови молодої європейської держави», – привітав науковців ректор.

Очільник Полтавської політехніки – академік, член Президії Академії будівництва України, керівник Полтавського територіального відділення Академії будівництва України Володимир Онищенко також вручив дипломи дійсних членів – академіків Академії будівництва України доктору архітектури, професору, директору Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Вадіму Вадімову і доктору економічних наук, завідувачу кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою Григорію Шарому.

Нагадаємо, новий навчальний рік почався з розширеного засідання Конференції трудового колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – ректор, професор Володимир Онищенко презентував здобутки колективу університету за попередній 2022/2023 навчальний рік.

Також шістнадцять співробітників університету та коледжу нафти і газу були нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України, науковці Полтавської політехніки отримали атестати про присвоєння вченого звання і нагороди за успішні захисти дисертацій, топ-менеджери Полтавської політехніки отримали університетські нагороди, а колектив Полтавської політехніки відзначили громади області та міста.