2022-11-18

Студент політехніки Нікіта Соловей нагороджений Полтавською громадою за високі досягнення у спорті

На засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради оприлюднили рішення про виплату спортсменам Полтавської міської територіальної громади та їхнім тренерам одноразових премій з бюджету громади. Серед нагороджених-студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», майстер спорту України з військово-спортивних багатоборств Нікіта Соловей.

За рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради одноразові премії з бюджету Полтавської міської територіальної громади отримають спортсмени, які мають високі досягнення у спорті, стали переможцями і призерами престижних всеукраїнських та міжнародних турнірів, та їхні тренери.

Серед нагороджених – студент групи 401-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», спортсмен Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн», золотий призер Відкритого чемпіонату Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств, майстер спорту України з військово-спортивних багатоборств Нікіта Соловей.

Розмір одноразової грошової одноразової премії становить 1242, 23 грн.

Раніше спортсмени політехніки стали призерами Відкритого Кубку Полтавської області з класичного пауерліфтингу, студенти ФФКС стали волонтерами та учасниками марафону «Осінній RUN - 2022», а викладач політехніки виборов бронзову медаль Чемпіонату України з карате серед дорослих.

Медіа-центр