2021-12-10

Вчений Полтавської політехніки став Почесним професором Чернігівської політехніки

Доктор технічних наук, професор, виконуючий обов’язки завідувача кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юрій Винников став Почесним професором Національного університету «Чернігівська політехніка».

9 грудня на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася XІV Міжнародна науково-практична конференція «Академічна й університетська наука: результати та перспективи», на якій  академіки Національної академії наук України та науковці провідних українських університетів обговорили проблеми розвитку сучасної академічної та університетської науки, обмінялися науковими напрацюваннями та обговорили стратегію подальшої науково-освітньої співпраці. Співорганізатором масштабної наукової події виступив Національний університет «Чернігівська політехніка», з яким  Полтавська політехніка  у квітні цього року підписала договір  про співробітництво у освітній та науковій сферах. Полтавські та чернігівські освітяни втілюють спільні проєкти академічної мобільності студентів і викладачів університетів-партнерів.

Під час пленарного засідання конференції виступив кандидат технічних наук, доцент, заступник директора Центру перепідготовки та заочного навчання Національного університету «Чернігівська політехніка» Микола Корзаченко з доповіддю «Інноваційні технології  дослідження та методи збереження історичної спадщини Чернігівщини». Після доповіді він вручив відзнаку науковцю Полтавської політехніки – доктору технічних наук, професору, виконуючому обов’язки завідувача кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юрію Винникову присвоєне звання Почесного професора Національного університету «Чернігівська політехніка». Микола Корзаченко високо відзначив вагомий особистий внесок колеги у розробці спільних наукових проєктів.

«Шановний Юрію Леонідовичу, без вашої підтримки, консультацій  та корисних порад неможливо уявити нашу плідну співпрацю! Займаючись науковими дослідженнями у сфері цивільного будівництва та відновлення історичної спадщини Чернігівщини, беру за приклад вашу сумлінність, працелюбність та старанність у роботі. Бажаю міцного здоров’я, життєвого натхнення та подальших наукових звершень!» – побажав науковець.

Доктор економічних наук, професор, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко, науковці Полтавської політехніки і делегація чернігівських науковців на чолі з доктором технічних наук, професором, заслуженим працівником освіти України, ректором Національного університету «Чернігівська політехніка» Олегом Новомлинцем привітали вченого з присвоєнням почесного звання.

Нагадаємо, Юрій Винников нагороджений відзнакою «Науковець року».

Медіа-центр