2022-08-04

Викладачка політехніки здобула срібну медаль Чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Старша викладачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, заступниця декана факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Оксана Гордієнко здобула перемогу на відкритому Чемпіонаті Європи з класичного жиму серед жінок у ваговій категорії до 52 кг.

Викладачка політехніки здобула срібну медаль Чемпіонату Європи з пауерліфтингу

З 2 по 7 серпня 2022 року в угорській столиці – Будапешті відбуваються змагання на відкритому Чемпіонаті Європи серед юніорів/субюніорів/юніорів/майстрів у класичному та екіпірованому жимі лежачи. За омріяні медалі змагаються 689 спортсменів – 420 чоловіків і 269 жінок з 21 європейської країни.

У віковій категорії «Masters 1» (ветерани) участь брали 35 спортсменок з 13 європейських країн. Вони змагалися у восьми вагових категоріях,  продемонстрували високі результати, волю до перемоги та поповнили комплект нагород національних збірних своїх країн.

Старша викладачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, заступник декана факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Оксана Гордієнко стала срібною призеркою Чемпіонату Європи в дисципліні класичний жим лежачи серед жінок у ваговій категорії до 52 кг. З результатом 67,5 кілограмів спортсменка поступилась тільки представниці Польші Ядвізі Радваньскій. «Бронзу» здобула спортсменка із Сербії.

Раніше студенти  політехніки вибороли золоту і срібні медалі з кікбоксингу на  Європейських університетських іграх-2022, а випускник університету знову став чемпіоном світу з Муей Тай на XI Всесвітніх іграх-2022.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»