2021-12-06

«Волонтерство як стиль життя»: волонтери політехніки презентували досвід благодійної діяльності на онлайн-ярмарку

Очільниця волонтерського загону «Polytechnic volunteers» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Марія Зайцева представила успішний досвід університету у сфері благодійної та волонтерської діяльності під час онлайн-ярмарку «Волонтерство як стиль життя», ініційованого інформаційним центром ПОУНБ імені І. П. Котляревського «Вікно в Америку».

«Волонтерство як стиль життя»:  волонтери політехніки презентували досвід  благодійної діяльності на онлайн-ярмарку

5 грудня, у Міжнародний  день волонтера, у Полтавській обласній універсальній  науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського за ініціативи та всебічного сприяння інформаційного центру «Вікно в Америку» відбувся онлайн-ярмарок «Волонтерство  як стиль життя».  Під час зустрічі учасники обговорили основні кейси  волонтерської та благодійної діяльності, поділилися особистими історіями та популяризували волонтерство серед  сучасної  учнівської, студентської молоді міста та Полтавського регіону.

До активного обговорення вагомої ролі волонтерської діяльності, організації посильної  моральної, психологічної,  фінансової  допомоги всім, хто її потребує, участі громадських об’єднань у соціально-економічному житті міста охоче долучилися  студентська молодь закладів передвищої фахової, вищої освіти, представники громадських організації, активісти, усі небайдужі полтавці. Онлайн-зустріч  присвятили  плідному обміну досвідом між представниками волонтерських організацій – інформаційного центру «Вікно в Америку», що діє  при Полтавській  обласній універсальній   науковій  бібліотеці  імені І.П.Котляревського,  «Американської студії»  Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки, «Volunteer community» Полтави.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» як провідний заклад вищої освіти регіону, у якому студентським самоврядуванням та ініціативною молоддю приділяється значна увага волонтерській та благодійній діяльності, представила очільниця загону «Polytechnic volunteers», студентка групи 201-НЗ Навчально-наукового інституту нафти і газу Марія Зайцева. Спікерка  розповіла про успішний досвід волонтерської діяльності, участь волонтерів політехніки  у всеукраїнських та місцевих соціальних ініціативах та благодійних акціях, плідну співпрацю з іншими  волонтерами та громадськими активістами міста Полтави.

Нагадаємо, цього року «Polytechnic Volunteers» відзначили за активну громадянську позицію, благодійність та підтримку молодіжних ініціатив,  влітку волонтери політехніки подарували свято вихованцям мистецького ліцею імені Софії Русової, а згодом стали волонтерами і учасниками щорічного масштабного напівмарафону від «Нової Пошти».

За словами очільниці загону «Polytechnic volunteers» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Марії Зайцевої,  онлайн-формат зустрічі  жодним чином  не завадив обговоренню успішного досвіду, презентації власних напрацювань та запозичення  кращих практик учасниками  з різних куточків країни. Учасники розглянули приклади соціального та екологічного волонтерства, благодійності,  обговорили спільну стратегію діяльності на наступний 2022 рік.

«Презентуючи на онлайн-ярмарку діяльність нашого загону «Polytechnic volunteers», надзвичайно хвилювалася, хотілося розповісти буквально про все, чим займаємося, що плануємо, чим живемо. Зроблено вже чимало, але на досягнутому зупинятися не збираємося, адже не можна ні на хвилину забувати про тих, хто реально потребує нашої допомоги, підтримки, дружнього теплого слова, якоїсь розради. Пишаємося своєю причетністю до благородної справи волонтерства! Готові працювати й надалі задля блага мешканців міста! Бажаємо натхнення, життєвих сил  та невичерпної енергії!» – додала студентка-волонтерка  Марія  Зайцева.

Нещодавно студенти Полтавської політехніки передали подарунки пацієнтам дитячого онкогематологічного відділення, а майбутні перекладачки обмінялися досвідом волонтерської  діяльності  з учасниками програми Erasmus+.

Медіа-центр