2024-07-24

Webometrics Ranking of World's Universities: Полтавська політехніка посідає лідерські позиції у міжнародному рейтингу університетів світу

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посів 33 позицію серед 292 закладів вищої освіти України у міжнародному рейтингу Webometrics Ranking of World's Universities July 2024 та продовжує утримувати лідерські позиції серед університетів Полтави.

Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала результати міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities July 2024. До рейтингу  увійшло понад 32000 університетів світу. Україну в міжнародному рейтингу представляють 292 заклади вищої освіти.

Полтавська політехніка впевнено посіла 33 позицію серед провідних  українських університетів,  піднявшись на 27(!) позицій,  та продовжує бути першим університетом серед закладів вищої освіти Полтави.

Як флагман вищої освіти України  університет, попри війну, динамічно розвивається,  має  широке представництво у сучасному веб-просторі та входить до престижного міжнародного рейтингу поряд з потужними Гарвардським, Оксфордським та Кембриджським університетами.

Інноваційний  багатопрофільний класичний університет вкотре доводить своє лідерство серед високорейтингових європейських університетів, засвідчуючи високу ефективність злагодженої командної роботи усього колективу над просуванням потужного наукового і  освітнього бренду Національного університету імені Юрія Кондратюка у сучасному просторі.

Відзначимо, при оцінюванні діяльності представлених в рейтингу університетів світу враховувалася  сукупність  трьох   ключових показників:

• видимість (кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки університетів);
  • прозорість (кількість наукових  цитувань);
  •  якість (кількість статей дослідників, які входять до 10% найбільш цитованих у 27 дисциплінах за розрахунками Scimago).

Потужний  Національний університет імені Юрія Кондратюк, успадкувавши  понад 205-річні освітні традиції, відмінно поєднує в собі класичність та інновації, високотехнологічну, гуманітарну, мистецьку та спортивну складову, відкриваючи широкі освітні перспективи для сучасної молоді.

Полтавська  політехніка - пріоритет №1 для здобуття якісної вищої освіти європейського рівня!

Нагадаємо, цього року Полтавська політехніка отримала найбільший в області обсяг державного замовлення.

Нещодавно Полтавська політехніка увійшла до міжнародного рейтингу європейських університетів QS World University Rankings: Europe 2025, у консолідованому рейтингу ЗВО України 2024 політехніка визнана найкращим закладом вищої освіти Полтавщини, а за результатами рейтингу Scimago Institutions Rankings 2024 Полтавська політехніка посідає лідерські позиції серед університетів міста Полтави.