Кафедра будівництва та цивільної інженерії

Кафедра викладає основні курси з планування міст, урбаністики, архітектурно-будівельного складу будівель та споруд, реконструкції та технічної експлуатації будівель і споруд, технічної механіки рідин і газів, гідравліки, водопостачання та водовідведення, будівельної теплофізики, акустики та світлології, а також викладає основи енергоаудиту та енергетичної ефективності будівель для студентів навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою та інших інститутів нашого університету.

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії виконуються дослідження за наступними науковими напрямками:

1. «Надійність комплексних конструкцій. Реконструкція та ризики»
  2. «Дослідження у сфері раціонального проектування і умов експлуатації будівельних конструкцій, будівель та споруд під впливом природно-кліматичних факторів».
  3. «Надійність систем та споруд водопостачання та водовідведення»

Новизна технічних розробок захищена патентами й авторськими свідоцтвами на винаходи. Апробація досягнутих результатів досліджень щорічно здійснюється на науково-технічних конференціях і симпозіумах. Результати досліджень використовуються в навчальному процесі при курсовому і дипломному проектуванні, а також при виконанні госпдоговірних робіт по замовленням фізичних та юридичних осіб.

Результати проведених наукових досліджень колективу кафедри відображені у наукових статтях у вітчизняних журналах та збірниках міжнародних науково-технічних конференцій, використані при розробленні державних нормативних документів.

Кафедра будівництва та цивільної інженерії

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

проспект Першотравневий, 24, м. Полтава, 36011

ауд. 309 центрального корпусу