2023-05-03

Науковців політехніки нагородили відзнаками МОН України за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти

У рамках проведення XVII Всеукраїнського фестивалю науки на відкритті 75-тої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» науковців різних структурних підрозділів університету нагородили відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України.

2 травня на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулося урочисте відкриття ювілейної 75-тої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, під час якого науково – педагогічних працівників різних структурних підрозділів університету нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України.

Високі відомчі нагороди вручили ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко та проректор з наукової та міжнародної роботи університету Олена Степова, які привітали колектив Полтавської політехніки з вагомими науково – освітніми та професійними здобутками.

«Приємно відзначити, що незважаючи на запровадження воєнного стану, університет продовжує динамічний розвиток та займає лідерські позиції у престижних міжнародних академічних рейтингах. Маючи надзвичайно потужний науковий та інноваційний потенціал, Полтавська політехніка сміливо може пишатися своїми численними науково – освітніми досягненнями!

Дякую шановним колегам за результативну освітню і наукову діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток багатопрофільного класичного Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!, - зазначив ректор, професор Володимир Онищенко.

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Тетяну Зіненко – кандидатку мистецтвознавства, доцентку, завідувачку кафедри образотворчого мистецтва.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Віталію Скриль – кандидатку економічних наук, доцентку кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Світлану Дорошенко – кандидатку філологічних наук, доцентку кафедри українознавства, культури та документознавства;

• Віктора Чернишова – кандидата філософських наук, доцента кафедри загального мовознавства та іноземних мов;

• Ксенію Чичуліну – кандидатку технічних наук, доцентку кафедри економіки підприємництва та маркетингу.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Альону Буряк – кандидатку економічних наук, доцентку кафедри міжнародних економічних відносин та туризму;

• Олексія Воробйова – старшого викладача кафедри фізичного виховання;

• Євгенію Карпенко – кандидатку економічних наук, доцентку кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування;

• Людмилу Клеценко - доцентку кафедри фізичної терапії та ерготерапії.

Нагадаємо, у політехніці триває XVII Всеукраїнський фестиваль науки.

Нещодавно Полтавська політехніка підвищила позиції у рейтингу наукової діяльності.

Раніше у НАН України вручили нагороди лауреатам Премії Президента України для молодих учених, 34 науковців політехніки відзначили за роботу з обдарованою учнівською молоддю Полтавщини, науково – педагогічних працівників політехніки нагородили відзнаками МОН та вручили атестати про присвоєні наукові звання, а четверо випускників аспірантури політехніки отримали дипломи докторів філософії.