2023-09-22

Полтавська політехніка реалізовує програму академічної мобільності з університетами-партнерами

Робоча група Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провела онлайн-зустріч з представництвом Дніпровської політехніки щодо реалізації академічної мобільності серед аспірантів університету. Науковці обговорили основні питання стосовно програми та узгодили умови співпраці.

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національним університетом «Запорізька політехніка» та Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» вищі навчальні заклади реалізовують спільні проєкти у сфері освіти й науки та наповнюють меморандум конкретними діями.

Так, робоча група Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провела зустріч з представниками університету-партнера щодо реалізації академічної мобільності серед аспірантів за програмами 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 133 «Галузеве машинобудування», 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 185 «Нафтогазова інженерія та технології».

Під час онлайн зустрічі представники університетів погоджували основні умови подальшої співпраці, основні документи та перелік здобувачів, що будуть брати участь в програмі.

Нещодавно науковиці політехніки відвідали міжнародний івент «Mr.Leader Brunch», гурток робототехніки Полтавської політехніки став майданчиком для реалізації найкреативніших молодіжних проєктів, Полтавська політехніка стала учасником проєкту від Junior Achievement.

Нагадаємо, Полтавська політехніка увійшла до рейтингу найкращих європейських університетів, у Полтавській політехніці проводять тренінги для гарантів освітніх програм.