2024-01-24

Студент Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя став золотим призером Кубку Соборності UPC 2024 з пауерліфтингу

Студент Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Дмитро Кирій став золотим призером «Кубку Соборності» UPC 2024 з окремих вправ пауерліфтингу. Спортсмен виборов першість у віковій категорії Т 13 -19, виступивши у жимі у ваговій категорії 100 кг та здолавши штангу вагою 155 кг.

21 січня  2024 року в столиці під егідою Комітету пауерліфтингу України пройшли змагання  «Кубку Соборності» UPC 2024, в якому взяли участь досвідчені спортсмени з різних куточків нашої країни.

Студент Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», майбутній теплоенергетик Дмитро Кирій  став золотим призером Кубку Соборності UPC 2024 з окремих вправ пауерліфтингу. Спортсмен виборов першість у віковій категорії Т13 -19, виступивши у  жимі у ваговій категорії 100 кг та здолавши штангу вагою 155 кг.

Здобута  золота медаль «Кубку Соборності» стала  для  спортсмена Дмитра Кирія запрошенням на змагання «Кубку Спарти», які відбудуться 17 лютого 2024 року.

Вітаємо переможця з вагомими  здобутками у підкоренні вершин спортивного Олімпу. Пишаємося та зичимо нових особистісних та спортивних звершень!

Нагадаємо,  раніше магістрантка ФФКС Дарія Головко стала бронзовою призеркою Кубку України з класичного пауерліфтингу серед жінок.

Нещодавно студенти політехніки стали переможцями Кубку України з армреслінгу,  вибороли повний комплект нагород XVIII Кубку України з черлідингу, студент та випускник політехніки стали чемпіонами Європи з таїландського боксу, а спортсмени університету стали золотими призерами Чемпіонату світу з гирьового спорту.