2023-05-16

Студент ФФКС став переможцем конкурсу творчих робіт, висвітливши розвиток фізичних якостей особистості засобами воркауту

Студент факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Іван Оверченко став золотим призером ІV Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». Молодий науковець посів перше місце, представивши власне дослідження «Розвиток фізичних якостей засобами воркауту».

15-16 травня на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка пройшов захист наукових робіт ІV Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». Учасниками інтелектуальних змагань стали здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта (за предметними спеціальностями)», «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», «Спеціальна освіта» та «Фізична культура і спорт» провідних українських університетів.

Наукова робота студента групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Івана Оверченка «Розвиток фізичних якостей засобами воркауту» посіла І місце у II турі ІV Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» та нагороджена дипломом І ступеня. Студентське дослідження визнане членами висококваліфікованого журі конкурсу найкращим за напрямом «Фізична культура і спорт». Науковим керівником роботи виступила кандидатка педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Лариса Оніщук.

Нагадаємо, ІV Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» – це конкурс творчих робіт, мета якого полягає у створенні умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошук нових засобів, форм і методів формування у дітей здоров’язбережувальної компетентності стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, опановування ними інноваційних технологій.

Вітаємо переможця та наукового керівника з вагомим досягненням! Зичимо натхнення та нових успіхів у підкоренні науково – освітнього Олімпу!

Раніше команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків, студентка ФФКС виборола повний комплект нагород Кубку України з веслування на човнах «Дракон», студент ФФКС Єгор Мичко виборов срібну нагороду Чемпіонату України з триатлону серед молоді, черлідерки політехніки стали золотими призерками XVII Чемпіонату України серед учнів та студентів, а студент ФФКС Андрій Назімов став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.